Лікування катаракти у Рівному за один день

КАТАРАКТА – НЕ ВИРОК!

Нарешті в нашому обласному центрі відкрито найсучасніший очний центр «ОКУЛЮС». На його базі працюють одні з найкращих мікрохірургів України, а також консультанти з відомих центрів Києва, Дніпра. Перебуваючи в центрі лише кілька годин хворі мають змогу позбавитись низки підступних хвороб. Майстерні хірурги повертають своїм пацієнтам ЗІР.

Основний напрямок – це лікування катаракти. Лікування катаракти за ОДИН день.

 Багатьох пацієнтів, що почули цей діагноз від лікаря, він шокує. Хоча катаракта – одне з найпоширеніших очних захворювань, пов’язане з помутнінням кришталика.

Людське око влаштоване так, що світло попадаючи в нього повинно пройти через прозору оптичну лінзу – кришталик, і лише пройшовши через кришталик – потрапляє на нервові клітини, що знаходяться в глибині ока та формують картинку.

З плином часу кришталик у більшості людей мутніє і не проводить все необхідне світло, а навпаки блокує його. Нажаль ніякі методи народної медицини або консервативне лікування у вигляді крапель чи окулярів не можуть зупинити цей процес і людина без належного лікування сліпне.

Сучасна медицина здатна швидко позбавити від катаракти та повністю відновити втрачений зір! Це відбувається за рахунок міні операції, яка триває лише 10 хвилин під руками досвідченого хірурга.  Під час її проведення не застосовується загальний наркоз, а лише очні краплі, які знімають чутливість. Через малесенький розріз близько 2 мм відбувається очищення ока від змутнілого кришталика, а на його місце лікар вводить штучний кришталик. Штучний кришталик прозорий та м’який, він обережно розміщується на місці зіпсованого. Швів під час цієї ювелірної операції немає. Вже відразу після операції людина відчуває покращення зору. Протягом кількох тижнів після процедури зір стає максимально чітким.

Перевага нового закладу у повній доступності. Пацієнти звертаються як з самого міста так і з регіонів. Щоб пройти хірургічне лікування або обстеження на базі центру не потрібно додаткових направлень від сімейного лікаря чи інших спеціалістів. Запис можливий за прямим зверненням.

Центр надає широкий спектр допомоги при захворюваннях очей. Спеціалісти клініки слідуючи світовим стандартам лікують не лише катаракту, а й такі хвороби як глаукома, хвороби сітківки, діабетичні ураження ока. Оснащення сучасними лазерами дозволяє допомогти кожному!

Отримати кваліфіковану консультацію  Ви можете у новому та сучасному офтальмо-ендокринологічному центрі «Окулюс», що знаходиться за адресою: м.Рівне, вул. Миколи Карнаухова 47. Поспішайте отримати 10% знижки на первинний огляд забронювавши дату і час огляду прямо зараз за телефоном 0800100130(дзвінки безкоштовні).

на правах реклами

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети