. Лікарня отримала цілу фуру медичного обладнання і матеріалів | Здолбунів City

Лікарня отримала цілу фуру медичного обладнання і матеріалів

Допоки депутати районної ради намагаються із своїх крісел керувати медициною, делегують самі себе до складу Госпітальної ради, головний лікар ЦРЛ робить свою справу і надалі професійно. Отримано вперше такий величезний вантаж, до цього допомога із різних сторін теж регулярно надходила, але так щоб ціла фура одразу..

Допомога організована від БФ “Нова Країна ” яку очолює Ростислав  Макух. Це вже не перша допомога від фонду для лікарні. Донором, хто збирав  допомогу по лікарнях Кьольна є Лінда Мей.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (7 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Alex

    Ось ці фото варто показувати всім тим, хто проти Сухляка як головного лікаря ЦРЛ, жоден лікар не зробив стільки для лікарні як він. А всякі там Андріюки, Дацюки, Бухали – то полова, яка заважає розгледіти справжнє зерно медицини Здолбунівщини.

    • Disqus

      Підтримую Брате на усі 100 ба 200 відсотків. Часом бачу ті вгодовані, якби виразитись толерантніше, морди, вулицею то не так злість як зневага до них.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама