. Ліфт в одну сторону | Здолбунів City

Ліфт в одну сторону

ліфти на шевченка 202 (3)Три під’їзди одного й того ж будинку по вул.Шевченка, 202 у м.Здолбунів і три різних ліфти, а точніше їх варіантів роботи :) У під’їзді номер 1 ліфт не працює взагалі, у під’їзді номер два справно їздить і зупиняється на другому поверсі, у під’їзді номер три з першого поверху можна піднятись на третій і вище, проте жителям другого поверху справно приносять квитанції на оплату послуги  із ліфтом включно – так розповіли самі мешканці. З другого поверху на перший під’їхати все ж можна – особисто переконались і зробили відео, щоправда неякісне бо затемно у наших ліфтах :)

ВІДЕО


Власне, запитання виникає саме у жителів третього під’їзду: якщо ми не можемо піднятись до поверху, де живемо, то чому маємо платити за електроенергію на використання ліфта?ліфти на шевченка 202 (2)ліфти на шевченка 202 (1)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Svjatoslav Romanjuk

    Мешканці під’їзду, де погано працюють ліфти, мають складати акти – претензії за присутності (відсутності) представників МБУ в двох примірниках щоденно. Підписувати дані акти мають не менше двох власників квартир в тому ж під’їзді. Назбирали ті акти за місяць – відправили в МБУ рекомендованим листом. І так робити постійно, щоб потім не виникали питання. Назбирали за рік – цивільний позов до суду (як споживачі судовий збір не платять) про проведення перерахунку за надані “послуги”. КПМБ – то не та організація, з якою можна вести переговори. З ними необхідно розмовляти тільки під час судового засідання. По іншому вони не розуміють.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама