Лідери сільських громад побували у Народному університеті

«У шести населених пунктах нашої сільської ради мешканці створили органи самоорганізації населення та обрали сільських старост. Тепер для нас надзвичайно важливо знайти підтримку для втілення численних ініціатив людей. Односельці хочуть впорядкувати кладовища, обгородити їх, вивезти сміття, звести в селах добрі дитячі майданчики. Ми тепер знаємо, як правильно писати проекти й куди звертатися за підтримкою. Сподіваємося, що знайдемо належне фінансування», – розповідає Лідія Балабат, Урвенський сільський голова Здолбунівського району. 
Під час тренінгу лідери сільських громад навчилися складати бюджети програм, контролювати ефективність використання коштів, ознайомилися з вимогами щодо звітності. Йшлося також про історію розвитку самоорганізації сільського населення в Україні, шляхи лобіювання інтересів громад.
Партнери проекту – Волинська, Рівненська та Житомирська обласні ради. Заняття Народного університету відбулися в селищі Дубище Рожищенського району Волинської області, на базі готелю «Мальованка». Навчання проводили в рамках проекту «Формування міжрегіональної мережі громадянської взаємодії сільських органів самоорганізації населення», який Інститут аналізу державної та регіональної політики втілює за фінансової підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні.

За повідомленням oblrada.rv.ua

Наш портал писав вже про обрання перших сільських старост на Здолбунівщині та про збори сільського активу у с.Лідаво на території тієї ж Урвенської сільської ради.

Доповнено.28.03. Сьогодні ми отримали коментар  п.Лідії Балабат.

Рівненщину на цьому форумі представляла делегація членів органів самоорганізації населення сіл Гільча Друга – Ганна Хлопіч, Урвенна – Микола Тимощук, Лідаво – Олександр Голик, Йосипівка –Надія Мисько,  Залісся – Михайло Лежинський, Віра Сокол, та Загребля Василь Романюк на чолі з Урвенським сільським головою Лідією Балабат.

З лідерами сільських громад зустрілися заступник голови ради інституту аналізу державної та регіональної політики Олег Савчук, голова Рожищенської районної ради Андрій Музика, депутат Волинської обласної ради Віктор Прокопчук, який запропонував нашим колективам художньої самодіяльності взяти участь у щорічному фестивалі зеленого туризму «Рожищенська мальованка» , який проходить в першу неділю червня.

Під час занять старост і членів сільського комітету навчали стратегічному плануванню розвитку громад, зокрема, аналізу проблем громад і лобіюванню їх інтересів.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети