Лідерів ОСН запрошують до Львова

Семінар «Економічний розвиток громад: роль органів самоорганізації населення» у м. Львові

Оголошується відбір учасників семінару “Економічний розвиток громад: роль органів самоорганізації населення”.

З лютого 2013 р. у м. Львові за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» розпочав свою роботу Львівський регіональний ресурсний центр для органів самоорганізації населення, який діє на базі Фонду розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр». В рамках діяльності ресурсного центру у вересні 2013р. у м. Львові заплановано проведення чергового навчального семінару для представників діючих ОСН Львівської області та представників ініціативних груп, які мають бажання створити ОСН у своїй громаді на тему «Економічний розвиток громад: роль органів самоорганізації населення».

Для участі у семінарі потрібно до 13 вересня 2013р. заповнити та надіслати на адресу ресурсного центру анкету, яка додається до цього листа. Заповнені анкети можна надсилати звичайною поштою, факсом або електронною поштою на адресу petro@zurc.org та lazarchukp@gmail.com.

Осіб, які подали анкети на участь у семінарі буде повідомлено до 20 вересня про місце, дату та програму семінару. Оскільки кількість учасників є обмеженою, у випадку надходження більшої кількості заявок, учасники відбиратимуться на конкурсній основі. При конкурсному відборі до уваги будуть братися рівень мотивації та зацікавлення до участі у семінарі, а також бачення розвитку ОСН у громаді.

На семінарі будуть розглянуті наступні блоки питань:
• загальний огляд поняття економічний розвиток громади;
• приклади підприємств, які можна створювати на базі громади;
• успішні історії економічного розвитку громади з досвіду роботи ЗУРЦ та інших організацій;
• можливості для фінансування проектів з економічного розвитку громади;
• роль та можливості ОСН у сфері економічного розвитку громади.

Участь у семінарі є безкоштовною. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням.

Контактна інформація для надсилання анкет
вул. Лисенка 21, м. Львів, 79008
Телефон/факс: (032) 297-66-24, 297-68-13
Електронна пошта: petro@zurc.orglazarchukp@gmail.com
www.zurc.orgВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети