Лідерів громадських об’єднань і держслужбовців, які працюють з молоддю, запрошують на базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник»

Тренінг включає чотири модулі: сутність молодіжної політики, зміст та організація роботи з молоддю; проектний менеджмент; персональна компетенція; соціальне замовлення та партнерство між органами влади, приватним та неприбутковим секторами.
Після успішного проходження навчання учасники отримають свідоцтво випускника встановленого зразка.
Нагадаємо, Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Програму «Молодіжний працівник». Це навчання службовців, залучених до роботи з молоддю у регіонах, та лідерів молодіжних неурядових організацій.
Тренінг відбудеться 14-16 грудня у приміщенні Рівненської ОДА за адресою: м. Рівне, Майдан Просвіти,1, каб. 231.
Контактна особа: Чигир Наталія, 096-2546722.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети