Лекарь привіз на Рівненщину нового полковника замість генерала

ПредставленняЗаступник Міністра внутрішніх справ України — керівник апарату Сергій Лекарь представив особовому складу нового начальника УМВС України в Рівненській області. Ним став полковник міліції Дмитро Лазарєв, який до цього обіймав посаду першого заступника начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України.

Під час заходів Сергій Лекарь подякував Василю Лазутку за добре налагоджену роботу міліції Рівненщини:

— Аналізуючи результати організації діяльності хочу сказати, що вклад Василя Івановича є дуже високим. В області непоганий рейтинг. Хочу зазначити, що значно збільшилося розкриття злочинів. Враховуючи вклад керівника УМВС, Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко прийняв рішення про відзначення генерал-майора міліції Лазутка Василя Івановича.

В офіційних заходах взяли участь голова Рівненської ОДА Василь Берташ, голова обласної ради Юрій Кічатий і керівники правоохоронних структур.

Представляючи нового очільника міліції Рівненщини, Сергій Лекарь зазначив, що Дмитро Лазарєв досвідчений керівник, професіонал, який має значний досвід практичної та управлінської роботи в органах внутрішніх справ та побажав йому успіхів на новій посаді.

Звертаючись до особового складу заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Лекарь зазначив, що основні завдання міліції — це в першу чергу зміцнення громадської безпеки, дотримання прав громадян, покращення роботи дільничних інспекторів міліції, діалог з населенням, боротьба з корупцією і зменшення кількості правопорушень у самій системі органів внутрішніх справ. Ці питання є пріоритетними. Саме головне — це зміцнення довіри населення. Необхідно налагоджувати співпрацю з людьми і громадськими організаціями, плідно працювати із засобами масової інформації, координувати роботу із місцевими органами державної влади та самоврядування. На таких принципах повинна базуватися робота органів внутрішніх справ.

У свою чергу Дмитро Лазарєв висловив подяку за довіру і запевнив присутніх, що під його керівництвом міліція Рівненщини і надалі гідно виконуватиме завдання, поставлені Президентом України, Урядом та Міністром внутрішніх справ. У своєму зверненні до особового складу новопризначений начальник міліції Рівненщини націлив підлеглих на плідну роботу та висловив сподівання на тісну і конструктивну співпрацю з усіма представниками органів державної влади та населенням області.

СЗГ УМВС України в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети