Ледь не зламали ніс голові адміністрації прямо в сесійній залі

Сесія районної ради підійшла до завершення, бюджет прийнято, залишилось сказати привітальні слова з наступаючими святами та розійтися по домівках. Саме такий сценарій був в головах більшості депутатів Здолбунівської районної ради, окрім одного.

Взяв слово депутат О.Андріюк і за словами колег-депутатів, присутніх на сесії, після короткого спічу в якому непристойними словами обізвав голову адміністрації, підійшов до президії і наніс удар в обличчя. Такого не очікував ніхто. Попри те, на допомогу голові кинувся лише із задніх рядів зали Леонід Власюк, депутат і заодно зам. голови РДА. Ні сидівший поруч голова ради О.Дацюк ні колеги з Аграрної партії не зупинили протиправні дії свого партійного боса.  Лише згодом депутати “прокинулись” і вже почали розбороняти нерівноваговий борцівський дует, який утворився у залі. Після цього заспівали гімн і закрили сесію.

Після інциденту нападник швидко покинув приміщення ради, один із колег аграріїв відправився писати заяву на складання депутатських повноважень, а голова адміністрації пішов до свого робочого кабінету.

Про інцидент повідомлена поліція. Постраждалий поїхав на освідчення нанесеної шкоди до прийомного відділення ЦРЛ.

Здається такі дії варті негайної реакції і поліції, комісії з депутатської етики, голови Аграрної партії України та голови районної ради, адже саме в надрах ради за один лише рік нового скликання встигли прозвучати звинувачення від самих же депутатів та ще й колег по фракції Батьківщини у неправомірно прийнятих рішеннях радою, у подачі  апаратом ради депутатам проектів рішень, які суперечать законодавству, а на закуску ще і бійка під носом голови.

Остання декада грудня багата на політичних самовбивць. 24 грудня 2014 року ми писали як була організована відправка групою осіб траурного  вінка без відома, але від імені Сергій Кондрачука  тодішньому голові ради Василю Тимощуку. І ось 28 грудня 2016 року схоже в районі відбулось ще одне політичне самовбивство.

Одне слово з наступаючим вас роком вогняного Півня)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети