. Ледь не зламали ніс голові адміністрації прямо в сесійній залі | Здолбунів City

Ледь не зламали ніс голові адміністрації прямо в сесійній залі

Сесія районної ради підійшла до завершення, бюджет прийнято, залишилось сказати привітальні слова з наступаючими святами та розійтися по домівках. Саме такий сценарій був в головах більшості депутатів Здолбунівської районної ради, окрім одного.

Взяв слово депутат О.Андріюк і за словами колег-депутатів, присутніх на сесії, після короткого спічу в якому непристойними словами обізвав голову адміністрації, підійшов до президії і наніс удар в обличчя. Такого не очікував ніхто. Попри те, на допомогу голові кинувся лише із задніх рядів зали Леонід Власюк, депутат і заодно зам. голови РДА. Ні сидівший поруч голова ради О.Дацюк ні колеги з Аграрної партії не зупинили протиправні дії свого партійного боса.  Лише згодом депутати “прокинулись” і вже почали розбороняти нерівноваговий борцівський дует, який утворився у залі. Після цього заспівали гімн і закрили сесію.

Після інциденту нападник швидко покинув приміщення ради, один із колег аграріїв відправився писати заяву на складання депутатських повноважень, а голова адміністрації пішов до свого робочого кабінету.

Про інцидент повідомлена поліція. Постраждалий поїхав на освідчення нанесеної шкоди до прийомного відділення ЦРЛ.

Здається такі дії варті негайної реакції і поліції, комісії з депутатської етики, голови Аграрної партії України та голови районної ради, адже саме в надрах ради за один лише рік нового скликання встигли прозвучати звинувачення від самих же депутатів та ще й колег по фракції Батьківщини у неправомірно прийнятих рішеннях радою, у подачі  апаратом ради депутатам проектів рішень, які суперечать законодавству, а на закуску ще і бійка під носом голови.

Остання декада грудня багата на політичних самовбивць. 24 грудня 2014 року ми писали як була організована відправка групою осіб траурного  вінка без відома, але від імені Сергій Кондрачука  тодішньому голові ради Василю Тимощуку. І ось 28 грудня 2016 року схоже в районі відбулось ще одне політичне самовбивство.

Одне слово з наступаючим вас роком вогняного Півня)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (11 голос (а, ів), середній бал: 3,91 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Ганна

  Де записують в Аграрну партію? Коли наступні вибори, я проголосую за Андріюка. Нарешті хоч один депутат чоловік, а не фарш.

  • Здолбунівчанка

   327 каб, 3 поверх, Готель “Зоря”, м.Здолбунів

 • Здолбунівсіті

  Коментар С.Кондрачука: Сьогодні у нас на сесії районної ради дійсно стався дуже прикрий випадок. Депутат райради від Аграрної партії Олександр Андріюк, будучи, як я розумію, ображеним за минулу сесію районної ради, коли одним плескали, а іншим кричали ганьба, не придаумав нічого кращого, як підійти в президію і вдарити мене кулаком в обличчя. Як людина, на передодні великих свят, я щиро пробачаю пану Андріюку його вчинок. Бо чудово розумію, коли вступають в хід кулаки… Але вдарили не громадянина Кондрачука, а голову РДА. На сесії райради. Це, на жаль, я не можу залишити без реакції, хоч би як того хотів. Вочевидь, щоб розвіяти всі плітки та чутки, є потреба дати завтра з цього приводу прес-конференцію. Сьогодні ж попрошу Рівненську обласну поліцію, з метою уникнення можливих провокацій в свою адресу, надати пану Андріюку офіційну охорону.

  • Здолбунівчанка

   навіщо майстру спорту з вільної боротьби офіційна охорона?

 • Disqus

  Сесія братків, ще трохи та почнеться роспальцовка та стрільба, а на сесію з “волинами” будуть ходити. Слуги народу, б… підзабули як та де закінчили папереднікі, то скоро нагадаємо.

 • Надія

  напевно тільки таким методом пан Андріюк нагадав пану Кондрачуку,що він є головою адміністрації і несе відповідальність за життєдіяльність району.. Кондрачуку боляче і неприємно ……а тим мізочанам ,які залишились без роботи і засобів існування , напередодні свят, після закриття Мізоцької лікарні ,не боляче ?…

 • Vitrak

  Андріюка підтримую на 100% він намагався збегти для людей лікарню, а на нього і на “мізоцький район” наплювали і в чоловіка кінчився терпець. А голова гарно вміє говорити, а толку немає. Доречі людину з Здолбунівської лікарні з пневмонією відправили в Мізоч, а лікарні то вже немає і людина їздить шукаючи медичної допомоги. Кондрачук ну як там кажеш Слава Україні. P.S. Мені здається комусь сподобалась будівля лікарні, можливо зявиться приватний будинок пристарілих або щось подібне. Андріюк візьми мене в партію будем разом псевдопатріотів товкти.

 • Disqus

  Вузько мислите народе, давайте ще по лікарні у здовбиці, гульчі, миротині, озерку, уїздцях відкриємо та будемо їх дотувати з бюджету аби бабусі відлежувались коли вдома сумно та нема з ким потеревенити а лікарі будуть ходити з діловими фейсами та тонометрами та робити вигляд що потужно лікують важко хворих та отримувати зарплатню. Це совдепівська система повина рухнути. На мою думку нехай буде одна-дві лікарні але вищого гатунку де справді хвора людина проїхавши тих 20-30 км. отримає усе професійно та якісно, з найкращим обладнанням та класними спеціалістами. Уся система потребує змін, я згоден їхати на Рівне але не так як зараз сидіти у обласній годинами з інсультом чекаючи на не дуже кваліфікований прийом а коли біда то щоб тебе прийняли та терміново якісно пролікували. Але того не буде коли буде масса лікарень де більша половина людей відлежується та замість лікування приймає вітаміни та несе свою постіль та їжу бо лікарні порожні. Може ті хто їх так відстоює добре дерибанить на них, тому не вигідне закриття ласого шматка лівих доходів? тоді не тільки носи битимуть а будуть стріляти.

  • Ганна

   Це правильні слова, але лише слова. У нас будуть такі самі лікарі з діловими обличчями, з нульовим лікуванням, але для здолбунівчан у Клевані, а для мізочан у Здолбунові. Мова йде не про реформу медицини в районі, а про відповідальність службовця-керівника за свої слова і вчинки. А також про те, що вони (ці службовці керівники) впевнені у своїй безкарності на всіх рівнях. Суспільство впевнено йде до вирішення проблем шляхом самосуду просто тому, що держава самоусунулася і сама робить все можливе для цього.Я думаю, що відсотків 98 від усіх, хто прочитав цей матеріал, подумали “От нарешті хоч хтось зробив те, про що я давно думав”. А Андріюк, як представник тих людей, які його обрали і яких нагло обдурив “голова” адміністрації, просто не мав іншого шляху і виразив таким чином людську думку. Я його повністю розумію і підтримую.

  • Олександр

   Це не совдеповська система повинна рухнути? Це рухне вся Україна, через таке мислення як тут вище. Бабульки відлежуватись будуть???? Ти думаеш що ти кажеш? Люди з такими як Ви уже всі стали декласованими маргіналами, нема за що лікуватись, та й на маршрутку немає, щоб навіть до ЦРЛ з Мізоча доїхати. Про що ти говориш. Почитай Галтунга про “структурне насильство”, введи термін “пауперизація”, “егалізація”, почитай Бзежінского – “Шахматна доска” і розплющ трохи очі. З Великої у минуломи країни, зробили отстой.

   Правильно депутат Андріюк вчинив, молодець. Правда може не так грубо треба було б, бо все ж таки Сергея знаю і нічого проти сказати не можу. Зато в статі “мудро не висвітлили” за що це зробив. Скажіть що пообіцяли порішати не закрити лікарню, а тихо закрили. Як поступати??? Що 17 медиків прийде скаже своїм дітям дома, а що скажуть оті 80 процентів бідних, яким нема реально за що навіть грипго купити? Не лукавте ребята, побійтесь Бога! Як не тут, то там, зверху прийдеться відповідати усім і гасла і гарні промови не поможуть.

 • buddax2

  Щось цей пост відрізняється від інших, така ж можливість для креативу:
  “Чоловік наніс удар у голову РДА”.
  “Після удару в голову, чоловік проведе годину на прес-конференції”.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама