Квест долали молоді інтелектуали

Міжнародний рух Flying Bag, молодіжним координатором якого є Софія Орлова, Здолбунівська районна бібліотека та громадська організація ЗЕОН за підтримки депутата обласної ради Владислава Сухляка (заготовки на Квест, призи, солодкий стіл) провели чудовий енергійний Квест в стінах бібліотеки. Розробник Квесту Микола Мокрик підготував багато зашифрованих завдань, відгадка яких зайняла у команди ЗОШ №5 1 годину і 1 хвилину часу.

Команда була сформована із учнів які вивчають польську мову, представляють Здолбунівщину у теледебатах (ефіри на Рівне1 вже у лютому), а також зареєстровані в групі Flying Bag (Літаючі рюкзачки)  та зняли відео про свої рюкзачки.

Переможці отримали у вигляді нагороди шкільне приладдя. Як зазначив представник FlBag Микола Орлов:

В умовах глобалізації діти не повинні відчувати кордонів у спілкуванні з однолітками. Тому добре що учні вчать багато іноземних мов. Щодо рюкзаків, то вони не мають шкодити здоров’ю дітей, адже за рекомендаціями МОЗ їх вага має бути в межах 10% від ваги самого школяра.

Депутат облради Владислав Сухляк висловив захоплення розумом і допитливістю дітей, побажав їм гарно вчитися та разом із Софією Орловою нагородив потрібним для шкільного життя приладдям.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети