Квасилівчани хвилюються за імідж селища

Правила благоустрою та чистоти в селищі Квасилів виконують усі окрім залізничників, які у засміченій платформі звинувачують жителів нашого селища, мовляв, якби не смітили, то і прибирати не потрібно було б. Якби таким принципом керувалися усі установи, то не лише Квасилів, а й вся країна потонула б у смітті. 

Повідомляє kvasilov.com

Зранку прибираються прилеглі території багаповерхових житлових будинків, торговельних закладів та установ, лише територія залізничної платформи у самому центрі селища ніколи не прибирається. “Депутати селищної ради неодноразово зверталися з проханням навести порядок на  квасилівській зупинці, – коментує ситуацію депутат Марія Диб’як, – на наші звернення залізничники дали просто анекдотичну відписку, яка була зачитана нам на черговій сесії депутатом районної ради Анатолієм Котовським, мовляв вбиральня на зупинці не потрібна, бо можна скористатися нею безпосередньо у поїзді, облаштування накриття від негоди теж не передбачено, а якщо нам ці блага вкрай необхідні, маємо виділити на них кошти з бюджету селищної ради, а жителів закликати бути максимально охайними і не смітити”. 62c11aca05a9 67729f3ca7ab d8741fe63260 dd178a2c5bec e86c2d6d723b

Як бачимо, всі проблеми вирішуються залізничниками одним листом, аби більше ні в кого не виникало запитань, коли ж на зупинці приміських поїздів Квасилова буде наведено чистоту та порядок. Напевно, ми так і будемо “милуватися” розкиданим сміттям з жахливих металевих вуличних урн, хаотичною купою відсіву для протиожеледних заходів поблизу платформи (який має бути з спеціальному контейнері) та обдертим приміщенням непрацюючої квиткової каси.

Отже, здолбунівчани здається посіяли зерна спонукання дотримання правил благоустрою…приємно що люди у своїх населенних пунктах піднімають ці питання. Сподіваємось іх вирішення буде результативним.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети