Квасилів відремонтував та освятив бронетехніку

квасилів_ремонт бронетехніки (1)Квасилівські активісти взяли у військових ремонтувати БРДМ. Ремонтували на базі Квасилівського професіійного ліцею. Залучили місцевого інженера-механіка Віктора Мащенко,  який виконував основні роботи, що потребували спеціальної кваліфікації.

Ремонт тривав досить довго, так як в процесі виникали значні проблеми із пошуком запчастин, адже техніка стара та зношена. З коштами допомагали місцеві підприємці, організували скриньки для збору коштів, які розмістили в торгових закладах. Також чималу суму пожертвували прихожани УПЦ КП.квасилів_ремонт бронетехніки (2)

Їздили по військових частинах, фермерах шукали необхідні запчастини.

Такий досвід для нашого селища новий, адже це вперше було ініційовано та проведено ремонт. Освятили вчора (нд, 3 травня). В районі дев’яти поверхівок. Попередньо анонсували, щоб жителі могли прийти і подивитися. Освячував отець Ігор з УПЦ КП. Запросили селищного голову та голову Рівненської РДА п.Стельмаха. Вони виступили та сказали кілька слів. Виступив також один із активістів.квасилів_ремонт бронетехніки (5) квасилів_ремонт бронетехніки (3) квасилів_ремонт бронетехніки (4)

Приймати техніку мали військові, але їх не було, бо терміново викликали і відповідно не приїхали, тому просто освятили і показали людям, а військовим планується передати на цьому тижні.

Богдан КолодяжнийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети