Квасилів теж включився у процес децентралізації

Квасилову-пропонують-об’єднатися-ще-з-чотирма-сільрадами22 сільські та 3 селищні ради, які сьогодні функціонують у Рівненському районі, невдовзі можуть укрупнитися всього до п’яти повітів. Якщо так трапиться, то Квасилівська селищна рада об’єднається з Корнинською, Тайкурською, Білокриницькою та Городищенською сільськими радами в єдину територіальну громаду.

Про територіальні перспективи району говорили на першій нараді робочої групи, яку провели голова райдержадміністрації Віталій Стельмах та голова районної ради Володимир Пилипчук.

Голова райдержадміністрації Віталій Стельмах представив соціально-економічну характеристику Рівненського району та запропонував модель об’єднаної громади району. Так, наразі мова йде про те, що Рівненський район замість 25 дрібних сільських і селищних рад буде мати п’ять об’єднаних територіальних громад.Квасилову-пропонують-об’єднатися-ще-з-чотирма-сільрадами2

Передбачається, що центром кожної такої громади повинні виступити місто обласного значення, райцентр або населений пункт, який має розвинену інфраструктуру, лікарню і розташований, як правило, найближче до географічного центру об’єднаної громади. Така громада надаватиме 95% усіх послуг, які зараз громадяни отримують у районі. Так, у кожній громаді мають бути такі установи органів виконавчої влади, як міліція, державне казначейство, санітарно-епідеміологічний та ветеринарний контроль, соціальний захист населення, протипожежна безпека, реєстрація речових та цивільних прав, пенсійний фонд.

Як зазначив голова Рівненської районної ради Володимир Пилипчук, передусім мова йде про добровільне об’єднання громадян. За його словами, ніхто примусово ні до кого приєднувати не буде, а розроблена карта – це лише запропонований варіант поділу району. Однак останнє слово буде саме за громадою.

До слова, як передбачає реформа, за попередніми розрахунками, вже незабаром в Україні буде утворено 100 повітів – об’єднаних територіальних громад.

Прес-служба Рівненської районної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети