Квартирник з аншлагом пройшов у Здолбунові

#слухайукраїнське, з таким закликом виникла ідея квартирника — затишного, атмосферного вечора під музичний супровід.
Понад 50 підлітків Здолбунівської ТГ (в т.ч з числа ВПО) вирішили зустріти квітень саме із квартирником.
Зараз, як ніколи важливо підтримувати наше – українське. Тому, пісні українських виконавців супроводжували #homefamily цілий вечір.
У цей вечір, кожен знайшов собі заняття для душі. Хтось підспівував слова відомих пісень, хтось просто слухав музику та насолоджувався творчістю Євгена Максименко та Івана Волосика.
Молодіжний простір – місце твоєї творчості. Приємним бонусом, стала презентація пісень молодого виконавця з Києва творчість якого молодь зустріла гучними оваціями.
Позитивні відгуки від молоді, лунали цілий вечір. Молоді потрібне спілкування. Молоді потрібне наше.
Тому слухай наше, та приєднуйся до #homefamily


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети