Шматок санстанції залишили у Здолбунові

Замість районних санепідемстанцій з початку року в області мали запрацювати дев’ять міжрайонних підрозділів головного управління Держсанепідемслужби. Тобто один підрозділ на два-три райони. Найбільш незадоволені такими змінами були здолбунівці, адже міжрайонний підрозділ влаштували у Клевані. З проханням залишити принаймні невелике відділення зверталися і до районної ради.

Чи потрібно тепер здолбунівцям їхати у Клевань за довідкою, ми запитали у начальника головного управління Держсанепідемслужби у Рівненській області Олександра Бялковського:

— До санепідемслужби звертаються з різних причин. Найчастіше — в лабораторію, щоб пройти мікробіологічне чи інше обстеження. Населення в санепідемслужбу скаржиться на житлово-побутові умови, підприємці звертаються за довідками. Загалом людей у нас багато. Проте їхати з Радивилова у Млинів чи зі Здолбунова у Клевань не потрібно. На місцях районних СЕС залишилися районні відділення, де працює 10-13 людей. У районних центрах зберегли також лабораторії. Тому усі послуги надаватимуть поки що на місцях колишніх СЕС. +

Алла САДОВНИК. rivnepost.rv.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети