. Шматок санстанції залишили у Здолбунові | Здолбунів City

Шматок санстанції залишили у Здолбунові

Замість районних санепідемстанцій з початку року в області мали запрацювати дев’ять міжрайонних підрозділів головного управління Держсанепідемслужби. Тобто один підрозділ на два-три райони. Найбільш незадоволені такими змінами були здолбунівці, адже міжрайонний підрозділ влаштували у Клевані. З проханням залишити принаймні невелике відділення зверталися і до районної ради.

Чи потрібно тепер здолбунівцям їхати у Клевань за довідкою, ми запитали у начальника головного управління Держсанепідемслужби у Рівненській області Олександра Бялковського:

— До санепідемслужби звертаються з різних причин. Найчастіше — в лабораторію, щоб пройти мікробіологічне чи інше обстеження. Населення в санепідемслужбу скаржиться на житлово-побутові умови, підприємці звертаються за довідками. Загалом людей у нас багато. Проте їхати з Радивилова у Млинів чи зі Здолбунова у Клевань не потрібно. На місцях районних СЕС залишилися районні відділення, де працює 10-13 людей. У районних центрах зберегли також лабораторії. Тому усі послуги надаватимуть поки що на місцях колишніх СЕС. +

Алла САДОВНИК. rivnepost.rv.ua

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Alex

    Досі ще не можу стримати подиву від такої “оптимізації”. Як може бути так, що місто з населенням у 25000 і район у понад 55000 не мають санстанції? В той же час Острог зі своїми 14000 може мати і санстанцію, і головне відділення телекому, і тд і тп. Ця адміністративна реформа абсолютно недолуга, і виглядає вона гарно тільки на папері. Звичайно, сидіти у Києві в кабінеті, де купа різних відділень і все поруч, – це легко, а от жити у провінції то зовсім інша справа. Я можу зрозуміти, коли СЕС переходить з Радивилова в Млинів (з одного райцентру в інший, щоправда і менший за розмірами), але коли з райцентру, який утримує 5 місце в обоасті за населенням після Рівного СЕС переходить у смт, яке навіть і не райцентр – це абсолютно незрозуміло. Ціллю ж реформи є оптимізація, іншими словами укрупнення всього чого тільки можна – від СЕС до лікарень, укрпошти, телекому, податкових та всього чого тільки можна. Натомість розпорошили і додали Клевань. Для чого? Хочуть новий район створити? Чи можливо там приміщення більш адаптоване і краще технічно оснащене? Аж ніяк. У даному випадку вже було б легше в Острог (до речі, Здолбунівський острог згідно з реформою має підпорядковуватися саме Острозькому) заїхати ніж під саму Волинську область, але хто ж про те думає?

    • Микола

      Слушний, аргументований, виважений коментар!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама