Курс тренерської майстерності та роботи зі світом

Курс тренерської майстерності та роботи зі світом
Академія процесуально орієнтованої психології, Варшава, Польське товариство процесуальної психології, Варшава і Центр гуманістичних технологій АХАЛАР, Чернігів оголошують набір на “Курс тренерської майстерності та роботи зі світом”.

У сучасному світі все більше і більше людей стикаються з тим, що стали звичними парадигми лідерства, відомі стратегії та підходи до вирішення проблем втрачають свою колишню ефективність. Рішення, які раніше, здавалося, «працювали» в довгостроковій перспективі призводять до ескалації і навіть погіршення ситуації.

В рамках курсу ми будемо вчитися як на основі підходу глибинної демократії будувати тривалі та міцні відносини між людьми і спільнотами, а також розвивати їх потенціал, використовуючи всі можливості різноманітності.
Дев’ятимодульний «Курс тренерської майстерності та Роботи із Світом» призначений для педагогів, тренерів, психологів, фасилітаторів, коучів, фахівців, що працюють з людьми і тих, хто зацікавлений у власному розвитку.
Отримані вміння застосовні у коучингу, фасилітації команд та організації, веденні та підтримці процесів у різних спільнотах. Процесуальна робота проявляє глибинне “Я” індивідуума. Вона допомагає створювати співтовариства і вирішувати конфлікти, тому на заняттях особливий акцент буде зроблений на роботі з людьми в контексті ситуації в Україні: робота з переселенцями, учасниками АТО та їхніми родинами.
Включає дев’ять тематичних модулів, які будуть розглянуті в ході чотирьох семінарів: дві триденних і два шестиденних.

Викладачі: Агнешка Врублевська і Томаш Теодорчик, Академія процесуально орієнтованої психології, Варшава.
Час та місце проведення: Чернігів, Україна, лютий – червень, 2016.

Робочі мови навчання: російська, польська, англійська.
Більше інформації: http://www.ex.ua/184945380605
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/irvtAUВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети