. Курс долара добиває останні можливості здолбунівчан сплачувати валютні кредити | Здолбунів City

Курс долара добиває останні можливості здолбунівчан сплачувати валютні кредити

kredutІ тому, Ініціативна група здолбунівчан організовує збір підписів для звернення до народного депутата України Королюка Валентина Анатолійовича, щодо допомоги у вирішенні проблеми погашення валютних кредитів. Всі, хто має подібні проблеми, прохання звертатися до адвоката Семенюка Олександра Миколайовича по телефону: (097) 0123474 або ел.пошту: olsemenyuk@yandex.ru

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Катерина Иванова

  http://gkb.org.ua/
  объединяемся для рения вопроса по валютным кредитам

  • Мене питання валютного кредиту дуже хвилює.
   Курс долара по відношенню до курсу гривні перейшов за межі здоорового глузуду, що не дає можливості виконувати свої зобов’язання. Обєднуємося!!!

 • Тетяна

  Скажіть, де і коли будуть збиратися підписи у вирішенні проблеми валютного кредиту, бо банки нас не чують, їм немає ніякого діла до людей, які опинилися (не по своїй вині) у борговій ямі, з якої вибратися з таким курсом долара неможливо. Банки вже нажилися достатньо на людях з валютними кредитами, але зараз курс перейшов всі межі здорового глузду! нехай банки нас почують і встановлять для валютних позичальників кредити по 5.00. такій приблизно курс долара був на той момент.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама