Курортний роман: легка пригода чи …?

kurrom9Запитання прийшло на пошту ЗС: Літо-пора відпусток, пригод. Я маю сім’ю, але поїхала на 24 дні в санаторій з дитиною і попала під вплив вишуканого залицяння чоловіка із сусіднього району. Все культурно. Чи варто щось починати, чи можна дозволити собі легкий флірт і чи не буде ця людина потім шукати мене коли я повернусь додому? Раджусь із подругами, але ж може у вас є можливість прокоментувати цю ситуацію психологом. Була би вдячна. Ірина.

Коментар для ЗС практикуючого психолога Алли Яремович. Курортні романи. Якщо говорити про причину виникнення такого типу стосунків, то вона у більшості випадків однакова – брак чогось такого, що спонукає до подібного вчинку. Зазвичай, це бажання «гострих» відчуттів, підвищеної уваги з боку протилежної статі. Повсякденне рутинне життя набридло і хочеться нових захоплюючих вражень. Але якщо у стосунках існує довіра та повага один до одного, то люди, як правило утримуються від курортних романів. Важлива річ – виховання. У сім’ях, де діти спостерігали за подібною поведінкою батьків, такі випадки трапляються частіше. Тим більше, вони можуть вважатися нормою. Залишившись далеко від дому та обов’язків, люди починають експериментувати з вирішенням особистих проблем, але не все так просто, як здавалось би. Нажаль таке захоплення рідко переростає у серйозні стосунки та створює ілюзію вирішених проблем, лише на деякий час відсуваючи їх на задній план.

Якщо ви дійсно хочете позбавитися комплексів, краще звертатися до фахівців, а не займатися курортним «самолікуванням». Варто пам’ятати, що людина на відпочинку знаходиться у стані спокою та розслаблення і це природно. А от подружнє життя рідко супроводжується суцільним спокоєм та відпочинком. Тому ви не зможете належним чином оцінити чи підходить вам для спільного співіснування той чи інший партнер. І якщо ви не володієте надзвичайними здібностями на зразок доктора Лайтмена, приготуйтеся до несподіванок, часто – густо неприємних. Якщо вже так сталося, що ви піддалися своїм почуттям і «це» трапилося, спробуйте подивитися на ситуацію з іншого боку. Не можете змінити ситуацію, то поміняйте своє ставлення до неї та зробіть правильні висновки. Не створюйте ілюзій, відпустіть свої спогади, не тримайтеся за них. Приділіть увагу своїм близьким, друзям і товаришам, займіться улюбленою справою. Просто живіть далі.

Від ЗС: у вас є запитання до психолога? Надсилайте -ми їх покажемо п.Аллі і відповіді на найбільш цікаві надрукуємо на сторінках ЗС.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети