Курйози політичної реклами по 154 виборчому округу

Маєте свої демотиватори або просто фото – надсилайте.  Виставляємо на загальний огляд перших три. Піднімемо собі і політикам настрій перед нелегким вибором у неділю.

Богдан Файфура – агітую всіх!!!

файфура демотиватор

Олександр Дехтярчук – спробуй прочитати мою рекламу!!!396157_chas-nagibatis_demotivators_toСвітлана Ніколіна – кращої рубрики для інтерв’ю і не придумаєш!
984926_samokritichna-zalzna-led_demotivators_toВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети