. Курйози політичної реклами по 154 виборчому округу | Здолбунів City

Курйози політичної реклами по 154 виборчому округу

Маєте свої демотиватори або просто фото – надсилайте.  Виставляємо на загальний огляд перших три. Піднімемо собі і політикам настрій перед нелегким вибором у неділю.

Богдан Файфура – агітую всіх!!!

файфура демотиватор

Олександр Дехтярчук – спробуй прочитати мою рекламу!!!396157_chas-nagibatis_demotivators_toСвітлана Ніколіна – кращої рубрики для інтерв’ю і не придумаєш!
984926_samokritichna-zalzna-led_demotivators_to

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Микола Погонський

    Це все дуже сумно, я ще таких виборів не бачив, але як кажуть “Бумага всё стерпит”.

  • Практикуючий психолог

    Оце то вже будемо мати достойних з найдостойніших, народних з найнародніших, а що вже розумних, то тільки наш мудрий виборець знає… Дивлюсь на цю кампанію компаньйонів і не второпаю: чи то радіти за них, а за нас, як завжди, плакати, а чи то може й навпаки. Бо ж з такими “креативами і харизмами” залізних і мармурових, дасть Бог, таки кудись да занесе мимо нас… Ну скажіть, хто розуміє, хіба ж можна без розрухи в голові до такого додуматись, чи може то така собі фішка позачергових виборів: якщо не вистачає живих – поможуть небіжчики. Бо як іще моїм колегам – психологам це пояснити? Одна заручається підтримкою покійної баронеси – прем”єрши (чи ставить в один список із собою в кандидати до українського парламенту, чи сама собі вірить, що за неї леді агітує, чи що там на меті жодним спецам не вмотивувати…), а другий, не вибираючи знаменитостей, бо ж часу обмаль, скопом усіх місцевих зазиває до підтримки. М”яко кажучи, цинізм і глумління вищої марки. Але все ж таки – ОСТАННЄ СЛОВО ЗА ПСИХІАТРАМИ.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама