Купив машину – поверни гроші за субсидію

Під час проведення ревізії в Управлінні праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації, спеціалісти Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області виявили, що 35 громадян району, які звернулися за призначенням житлової субсидії, не внесли у декларацію відомості щодо придбаних протягом попередніх 12 місяців автомобілів, вартістю понад 50 тисяч гривень. В результаті, виявлені субсидіанти мають повернути в місцеву казну зайво виплачені  з травня 2015 по січень 2016 року субсидії на загальну суму 405,88 тисяч гривень.

Загалом, контрольним заходом в Управлінні праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації, фахівці Держаудитслужби виявили фінансових порушень, що призвели до втрат ресурсів, на 436,88 тисяч гривень.

Любов Клекотка, прес-секретар

Управління Західного офісу Держаудитслужби

в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети