Купюра впала міліціянту просто з неба?

mannaМайстер-клас з корупції в прямому ефірі: інспектор (він же начальник районного в Хмельницькій області ДАІ) зупиняє автомобіль, бере у водія 100 гривень хабаря, зминає купюру в своїй долоні, ховає в кишені – і це все прекрасно фіксує відеореєстратор.

Далі заява водія в міліцію про хабар, звільнення начальника ДАІ за дискредитацію. Через деякий час – поновлення через суд з формулюванням “купюра сама йому впала в руку”, а водію – штраф за дачу хабаря. І не зрозуміло, хто кому давав гроші, бо вони самі впали ДАІ-шнику в руки. Суддя Зварич на цьому фоні – дрібний дилетант.

Уже три дні, як уся країна смакує цю справу зі всіма подробицями, але тим не менше – голова суду продовжує вершити правосуддя на Хмельниччині, а начальнику ДАІ, напевно, продовжують падати в руки купюри.

Очевидно, Голова ВРЮ та міністр внутрішніх справ не читають новини й не в курсі, що відбувається в країні. Тому вирішив поінформувати їх депутатськими зверненнями. Можливо, хоч це допоможе їм прийняти кадрові рішення.

Віктор Балога Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети