Кунинська релігійна громада прийняла рішення

У селі Кунин Здолбунівського району, фактично на одному подвір’ї, розташовано два Свято-Георгіївські храми: до недавна Київського (“стара” церква, якій декілька сотень років) та Московського (новозбудована) патріархатів.
Сьогодні, не бажаючи ставати парафією РПЦ, рішення про приєднання до ПЦУ прийняла релігійна громада МП.
Збори проходили в храмі, після служби. Участь у них взяли виключно парафіяни храму московського патріархату, представники сусідньої релігійної громади не втручалися. Це вже  сьома релігійна громада на Здолбунівщині яка перейшла до ПЦУ – повідомляє голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук. 

Із 55 присутніх “за” перехід в ПЦУ проголосувало 52 парафіяни. Рішення прийнято. Це були перші збори в нашому районі, які проходили в селі, де дві православні релігійні громади, при цьому одна не втручалася у внутрішні справи іншої. Це були перші збори, які проходили безпосередньо у храмі (в Кунині немає клубу). Це були збори, у які хотіли втрутитися люди, які до кунинсьої релігійної громади не мають жодного відношення. Але громада – мудра.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети