. Культурно-мистецькі заходи на травень 2015 на Здолбунівщині | Здолбунів City

Культурно-мистецькі заходи на травень 2015 на Здолбунівщині

На робочій зустрічі заступника голови Здолбунівської РДА Миколи Орлова та начальника відділу культури та туризму Елеонори Стеценко під час проведення методичного семінару із керівниками установ культури району було погоджено новий формат роботи відділу. Зокрема, відтепер будуть оголошуватися ПЛАНИ проведення заходів для широкої аудиторії по лінії будинків культури, бібліотек, музеїв. Впродовж всього періоду – інформування про їх виконання, яке має завершуватись змістовним та фотозвітом щоквартально, на чому наголошував голова РДА Сергій Кондрачук на останній колегії 30 квітня ц.р та цій же зустрічі із працівниками закладів культури.

Культурно-мистецькі заходи клубних закладів Здолбунівського району, що відбуватимуться протягом травня 2015 року.план БК травень

Повний перелік (закачується при натисканні на лінк): 

Перелік заходів ЦСПШБ_травень 2015

Заходи на травень 2015 року у клубних закладах

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама