Куди зникли лавки?

Куди зникли лавки?

Кілька днів тому мешканці Здолбунова помітили, що на майданчику біля магазину “Наталка” зникли лавки. Редакція Здолбунів СITY провела невелике розслідування, і ось інформація, яку ми отримали. 

У коментарях до офіційної сторінки сайту вконтакті, користувач Надія Гамера повідомила, що лавки перенесли в гідропарк. Ми вирішили перевірити, чи це правда, і сходили туди.

Дійсно, ми побачили нові лавки вздовж доріжки. Також на спортивному майданчику велися якісь будівельні роботи.

нові лавки в Гідропарку

нові лавки в Гідропарку

Але залізних доказів, що це саме старі лавки не було. Хоча пані Надія нас запевняла:

– Серйозно, ніби як минулого тижня їх там встановлювали, якраз оце вони на фото, і перефарбовували (бо привезли їх однотонні, такі, як отам були). Сама бачила , бо також була в місті і помітила, що вони зникли…

Ми вирішили зв’язатися з відповідною комунальною службою міста Здолбунів, щоб взяти у них коментарі.

Нам відповіла Ірина Сирота, кер. комун. служби міста:

– Лавочки перенесені в гідропарк, сьогодні зроблена бетонна підготовка під перенесення тренажерів з ФОРЦ по вул. Гончара. Таким чином буде збільшена можливість і тренуватись на тренажерах на відкритому просторі, і відпочивати на лавочках.

Отже, залишається тільки відкритим одне питання – чи надовго (або остаточно) залишиться старий майданчик без лавок?  Хоча деяких мешканців такий стан речей влаштовує, адже на цьому місті постійно розпивалися спиртні напої, а сміття зі смітників бродячі собаки розкидали навколо.

Дмитро СвітодарВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети