Куди подівся мер Здолбунова?

Де мер? Чого його не видно в міській раді? Як звязатися із міським головою?

Такі та подібні питання лунають поміж люди у Здолбунові. Це зрозуміло, адже мало хто знає весь процес вступу у повноваження голови та депутатів та ще й в умовах новоствореної громади.

Але, оскільки влада по закону в Україні безперервна, то міський голова має бути на своєму робочому місці постійно. Можете піти і перевірити чи подзвонити, бо ж всередину приміщення по вул.в.Жука, 1 в умовах карантину вас не пустять. Тільки на перший поверх, щоб подзвонити чи передати документи.

Містом досі управляє Ігор Ольшевський, виконком та весь апарат ради, який ним прийнятий на роботу. Телефон 2-21-31 приймальня.

Новообраний голова громади, визнаний міським головою 03 листопада постановою ТВК. З цього моменту у нього та 26 депутатів обраних до Здолбунівської міської ради є 20 днів щоб написати заяви на те, що вони погоджуються стати владою в громаді:) Щоб ви розуміли, таких заяв ще від усіх депутатів немає. Особливо не поспішають опоненти Владислава Сухляка. Після цього, у ТВК буде 10 днів для призначення першої сесії, орієнтовно це буде 4 грудня 2020.

Ось на цій сесії, після зачитання рішень ТВК та вручення посвідчень і з’явиться нова легітимна влада у здолбунівській громаді. В цей же момент складуть свої повноваження голова, секретар, секретар виконкому та заступник голови.

Ми поспілкувалися із новообраним головою Владиславом Сухляком і ось що він розповів:

  • Я дякую всім за підтримку і турботу. Продовжується вивчення ситуації в громаді, нарешті ВРУ прийняла частину законів які дозволять врегулювати питання спільного майна. Завдяки небайдужості мешканців та розголосу ЗС, вдалося врятувати для громади будівлю по вул.Грушевського, 14. Знайомлюся із кращими практиками роботи сусідніх ОТГ, формую уявлення про процеси в громаді в нових умовах, раджуся, спілкуюся із новообраними депутатами, мешканцями. Маю сотні дзвінків щодо питань працевлаштування, поради чи наговори) на тих чи інших персонажів. Люди добрі, давайте більше конструктиву, підкріпленого чимось більшим ніж просто думкою. Якщо у вас є бажання долучитися до моєї команди, то більшість посад буде представлено на конкурсах, як тільки буде сформована конкурсна комісія.
  • Але якщо ви хочете щоб я дізнався про ваше бажання працювати, про ваші досягнення, ідеї, то краще надсилайте своє резюме, мотиваційний лист, ідеї на електронну пошту zdolbuniv_gromada@ukr.net  
  • Якщо ви помітили десь якісь негаразди на дорозі на подвір’ї в місті то це прекрасно що ви уважні і небайдужі. В місті створено стільки служб, які мають за порядком слідкувати, що було би добре, щоб кожен мешканець знав до кого і у яких випадках звертатися. Зачасту більшість питань можуть чи повинні вирішити голови ОСББ, інженерні служби КП, поліція, рятувальники. Тут попереду ще великий просвітницький етап роботи із мешканцями щоб комунікації були ефективнішими. Царя батюшки немає, є у кожного свої функції і сфери відповідальності, але я як обраний голова буду намагатися координувати роботу всіх служб що забезпечують життедіяльність громади.
  • Нині я не маю ні кабінета ні штату ні службового авто. Усі свої поїздки, відрядження, спілкування здійснюю за свій кошт і з допомогою радників, помічників.
  • Першими кроками після першої сесії міської ради буде формування старостинських округів (маєте аргументоване бачення старост – надсилайте їх на електронну пошту), оголошення конкурсів на посади, формування окремого фінансового органу згідно вимог законодавства, аналіз галузей і обєктів які можуть перейти із підпорядкування району в громаду (шановін нинішні керівники установ, підрозділів – вже готуйте такий аналіз – це пришвидшить справу  і результативність розмов), підготовка і формування робочої групи із розробки стратегії новоствореної громади, підготовка до зимового періоду, прийняття базового бюджету на 2021 рік до 25 грудня.
  • Хто хоче сунути палки в колеса громаді – ті прізвища всі будуть чути з моїх уст і на сторінках соцмереж та сайтів. Я прийшов працювати для громади і приймати рішення в інтересах громади, сподіваюся з такими ж намірами прийшли в раду і 26 новообраних депутатів, з такими ж намірами буде працювати і новий виконком, до якого є бажання запропонувати людей із різних галузей життя громади (є достойні кандидатури, аргументуйте і надсилайте на електронку) і інші структури які будуть сформовані, деякі оптимізовані в складі міської ради.
  • Візити і комунікації і далі планую продовжувати, щоб знімати ізоляцію, яка висіла над Здолбуновом крайні 15 років. Якщо у вас є ідеї щодо міжмуніципальної співпраці, з ким і до кого і по яких питаннях, що у нас є хорошого  і з ким дружбу, обміни досвідом робити – теж пишіть, коментуйте, пропонуйте. Світ відкритий для активних!
  • Візит до Вишнівецької громади
  • Візит  до  Глинська
  • Візит  до  Лановецької  громади


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети