Куди подіти малу дитину влітку

Надійшло на електронну скриньку ЗС:

Добрий день, Здолбунівсіті. Я мама двох малолітних дітей, меншеньке ще відвідує дитячий садочок. Сьогодні  коли  відводила  маленьку  до садочка, вихователі радісно і впевнено повідомили мені, що садочок працює до Дня Конституції, тобто до 26 червня, а там майже до кінця  серпня вони у відпустках, потім ремонти. На моє запитання , – «А де мені діти дитину, коли в мене немає батьків, а в чоловіка мати  ледь пересувається?», відповідають: – « Це ваші проблеми».

Я впевнена що не сама  в  цій «біді», багато є таких молодих батьків якім просто немає куди  діти наших малявок.

Можливо через Вас,  можливо сам пан  Микола Орлов допоможе і разом із головою РДА Сергієм Кондрачуком вплинуть на  цю сферу.

З повагою, і надією на розуміння проблеми, просто мама

orlov_forum_1Коментує Микола Орлов: Я доручив в.о начальника відділу освіти зібрати і надати мені інформацію про роботу груп у ДНЗ у літній період. Всі міські садочки мають і матимуть збірні групи дітей і працюватимуть без перерв усе літо. Якщо повідомите додатково назву ДНЗ і маєте претензії до етики відповідаючого вам на запитання – пишіть, з’ясуємо і це питання.

Інформація відділу освіту про орієнтовний графік роботи груп у дошкільних закладах міста Здолбунів на період ремонтних робіт

ДНЗ «№2 «Дзвіночок» м. Здолбунів   –     із 6 груп на даний час працює 3 чергові групи. Планується у такому ж режимі (кількість по необхідності) працювати протягом літа.

ДНЗ №3 «Ладоньки» – на даний час працює 6 чергових груп. Протягом літа планується робота 4-6 груп (по необхідності).

ДНЗ №5 «Усмішка» – із 11 функціонує 7 зведених груп. При умові, якщо з 1 липня буде проводитися ремонт харчоблоку (заміна вентиляції) заклад  може закритися на 2 тижні.

ДНЗ «Грайлик» на даний час працюють всі 4 групи. З 01 липня планується робота 1 зведеної групи.

ДНЗ «Чебурашка» – із 8 груп працює 4 зведені. З 01 липня цього року планується робота 1-2 зведених груп.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети