Куди поділись гарячі телефонні лінії ДАІ?

гаряча лінія ДАІОстанній коментар Романа на матеріал Ольги Ферар про нічні чотирьохгодинні суперечки водія і ДАІ надихнув на нову коротку інформацію. Справа в тому, що Роман у коментарі каже: Телефонні дзвінки водія були лише на 102, так як інспектори відмовилися надавати номер гарячої лінії, а 102, це був єдиний вихід в даній ситуації.

Одразу хотіли там же в коментарях надати для всіх такий телефон за яким у подібних випадках можна телефонувати. Проте…виявляється гарячі телефонні лінії ДАІ зникли. Як це вважати – визнанням безпорадності приймати очевидно величезну кількість дзвінків і неможливістю впливати на ДАІшників порушників всередині самої системи?даі тернопіль даі львів даі київ даі рівне рівненська міліція сайт

Ми ознайомились із матеріалами за останній рік в ЗМІ і визначили, що і на Тернопільщині і на Львівщині ті ж самі питання. А куди телефонувати, якщо не згідний з діями ДАІвця? Єдиними доступними телефонами залишаються контактні телефонні номери, зазначені такими на сайтах відповідних підрозділів ДАІ. Чи отримаєте ви за ними відповідь після 18.00 і у вихідні? Не пробували, хто спробує можете відписатись у коментарях.

ЗС звернувся до начальника Здолбунівського ДАІ за роз’ясненням.

Коментує майор Олександр Роговський: Всі хто хоче можуть телефонувати на телефон 102. Цей дзвінок потрапляє на колл-центр Рівненської обласної ДАІ і перенаправляється за територіальним означенням. Тому завжди кожен дзвінок мусить мати своє роз’яснення чи пояснення. От і в останньому випадку, коли ми зупинили автомобіль громадянина і він чинив спротив працівникам ДАІ то і я і він змогли скористатись дзвінком на 102 і кожен пояснив свої обставини. Вони зафіксовані і будуть долучені до справи. Тому телефон 102 виконує свою функцію цілодобового дозвону і в т.ч скарг на дії працівників ДАІ.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети