Куди бігти у Здолбунові в разі небезпеки

укриття здолбунів (4)Ну, не раз вже, мабуть, задумувались пересічні здолбунівчани, що робити, куди бігти, що з собою нести в разі, не дай Бог, небезпеки (обстрілу). Ми вже чули випробування системи оповіщення в місті. При тому, що спочатку відповідні служби надали роз’яснення, що робити в разі, якщо її почуєш (сирену), а потім почали ту сирену випробовувати, а люди  в нерозумінні, що ж робити.

Уявімо, що хтось слухняно прочитав і подивився, що пише тут, почув звук сирени і побіг в напрямку найближчого укриття. До речі, хто знає, де ті укриття?

Побачили вивіску і біжите за стрілочкою, добігаєте до входу і …треба бігти шукати ключа у жителів будинку. Що робиться всередині укриття, якщо ви все-таки виламаєте замок і потрапите всередину, ми спробуємо з’ясувати наступного разу.укриття здолбунів (3) укриття здолбунів (2) укриття здолбунів (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети