Кубок з Брейну вибороли Фінко і Лакі-Стар

 

В останній день березня 13 команд небайдужих до інтелектуальної гри спортивний Брейн зібрались у приміщенні гуманітарної гімназії №2 м.Здолбунова. Заявились команди Здолбунова, Гільчі і збірна Рівного. Вік наймолодшого учасника був 6 років, найстаршого, напевне за 50, тому можна сміливо стверджувати що гра зацікавила всіх незалежно  від віку.

            Баталії розгорнулись у двох лігах юніорській і дорослій. В першій одразу тон почали задавати гравці гуманітарної гімназії та збірної обласного центру, до кінця першого туру їх наздогнали і учасники з команди Лімпопо. Після невеличкої перерви у бій вступили гравці старшої ліги. Серед учасників були вчителі, спортсмени, бібліотекарі, працівники музичної школи, методисти та адміністратори. Запекла боротьба одразу повелась між командами ЗОШ1 і представниками Лакі-Стар ігрового інтелектуального клубу. Ті та інші самі собі наробили достатньо помилок при виборі із декількох версій правильної. Зате оригінальних з гумором відповідей цього дня не бракувало. Особливо старались команди залізничного ліцею та «Культуристи» з відділу культури та туризму РДА. У перерві між турами виступив Тарас Комаренко, який представив анонс наступної події, а саме змагання  із написання та презентації стратегій розвитку своєї малої Батьківщини. Промозустріч відбудеться 3 квітня о 16.00 в залізничному ліцею по вул.Ясній, а самі змагання 7-8 квітня там же.

            

2 тур був заключним, тому від якості відповідей залежав остаточний результат команд. У юніорській лізі так і не зміг ніхто скласти гідну конкуренцію рівненським гравцям з команди ФінКо, які у підсумку і взяли малий кубок за перемогу. Друге місце поділили Ерудит з гімназії та Лімпопо із ЗЕОНу, третіми стали майбутні залізничники з команди Експрес. Трошки не дотягнули до пєдесталу Ритм із ЗОШ4 та Десна із ЗОШ1, а також інтелектуали гільчанської школи які були представлені 7-9 класниками, що були трохи молодші інших.

Заключний тур у дорослих інтригу тримав до самого завершення. Почесне четверте місце розділили Культуристи та ДНЗ Гільча, третє місце здобули Локомотив залізничного ліцею та чарівна команда ЗОШ 4 яка чи не єдина була у оригінальній формі, з емблемами та хусточками на шиї. Срібним призером стали Зубри ЗОШ1 які всього на 1 очко відстали від переможців Лакі-Стар які і заволоділи Кубком РОБФ «Любіть Україну».

Організатором зустрічі був згаданий благодійних фонд і учасники отримали окрім кубків ще грамоти, підписані Почесним головою фонду Д.Корилкевичем і цінні додатки до них. Прощались гравці одне з одним під заклики «Як класно провели час. Запрошуйте ще.» Це і є накращою нагородою організаторам. Ведучим інтелект змагань був Микола Орлов. Дякуємо гуманітарній гімназії за гостинність (директор І.Гнатюк).

Як було класно можна ще раз згадати переглянувши фоторепортаж.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети