Ксьондза здолбунівського костелу нагородили

нагородження ксьондзаKs. Andrzej Ścisłowicz i ks. Witold Józef Kowalów.

До дня Незалежності Польщі у рівненському обласному муздрамтеатрі нагородили людей, які внесли найбільший вклад у розвиток польської культури і духовностьі на теренах Волині. Серед них і ксьондз здолбунівського костелу Анджей Чісловіч.

W piątek, 13 listopada 2015 r., w Rówieńskim Obwodowym Akademickim Teatrze Muzyczno-Dramatycznym z okazji Dnia Niepodległości Polski odbył się koncert Zespołu Tańca Ludowego Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie z Lublina. Przed koncertem zostały nagrodzone osoby zasłużone dla Polaków i kultury polskiej na Wołyniu. Wśród odznaczonych znaleźli się m.in.: ks. kan. Jan Buras, ks. kan. Władysław Czajka, ks. kan. Witold Józef Kowalów, ks. Władysław Łukasiewicz SAC i ks. Andrzej Ścisłowicz.

Про це повідомляє Голос ВолиніВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети