Кримінальні здолбунівські ставки

presidia0503_6

Володимир Дмитрук

Учора відбулося розширене публічне засідання президії Здолбунівської районної ради, яка в період до стабілізації ситуації та призначення нового керівника РДА виконує функцію управління в районі. Початок можна глянути тут.

Наступним питанням порядку денного була ситуація на ставку у с.Будераж.

4. Про розгляд звернення жителів Будеразької сільської ради щодо оренди ставка

Інформує: Тимощук В.О. – голова радиpresidia0503_7Володимир Дмитрук та Юрій Лиморенко

Основним доповідачем був Володимир Дмитрук з Будеража, який зачитав заяву, яка оприлюднена у нас на сайті щодо дій орендарів на ставку у с.Будераж. Доволі сумбурна розповідь все ж дозволила присутнім уявити детективні події, що відбуваються у селі. Персона Миколи Стасюка була доповнена коментарем Любомира Кінаха, який повідомив, що той був чи то є помічником нардепа Миколи Сороки, а також активним регіоналом, депутатом Рівненської райради, про що також повідомляв ЗС у матеріалі про гектаросадоводів.presidia0503_10

За словами Володимира Дмитрука, передача ставка в оренду відбулась ще за часів

головування  в РДА Світлани Ніколіної

Володимир Дмитрук повідомив що направив заяву до обласної прокуратури, а також оприлюднив заяву до міліції про погрози зі сторони Миколи Стасюка.

Присутній на президії майор Панасюк міг би ознайомити присутніх із інформацією по кримінальній справі, що була відкрита за озвученими фактами, проте слова йому не надали.

Питання гостре, резонансне, тому впевнені що історія матиме продовження. До речі, депутати мають намір на наступному засіданні президії почути інформацію по трьох ставках у Будеражі і навколо нього. Хоча цю тему, там само як і виділення земельних ділянок, можна і треба підняти по всіх проблемних водних об’єктах, як потенційно корупційних об’єктів при їх виділенні в оренду. Ось тут, наприклад, ЗС писав про ставок у Лідаво.
5. Про погодження розпоряджень голови райдержадміністрації
Інформує:
Щавінський В.Р. – в.о. голови райдержадміністрації

Технічне питання, швидко проголосоване. Після цього президія та присутні приступила до розгляду питання Різне. Але цьому буде присвячений наступний матеріал.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети