Кримінальне провадження по грошам на ремонт доріг закрили

Навесні ми друкували подану органами прокуратури інформацію про те, що :

Органами прокуратури Рівненщини виявлено правопорушення при використанні бюджетних коштів, виділених на будівництво доріг у м.Здолбунів.

Встановлено, що у грудні минулого року посадові особи місцевих комунального та приватного підприємств внесли завідомо неправдиві відомості до офіційних документів про виконані роботи із ремонту та обслуговування міських доріг на загальну суму 490 тис. грн.

До нас надійшов лист від комунальників і приватного підприємства, який інформує про те, що:

15 липня 2015 року  була винесена Постанова про закриття  кримінального  провадження, згідно якої, кримінальне провадження, внесене до  Єдиного реєстру  досудових розслідувань за №42015180130000021 від 16.04.2014 , закрито в зв’язку  з відсутністю в діях службових  осіб  Красносільське МПП «МВА» та КП «Здолбунівське» Здолбунівської міської ради Рівненської області  ознак  складу  кримінального  правопорушення  передбаченого ч.1 ст. 366 КК України.

Таким чином прокуратура не змогла довести в суді, що наведені ними дані відповідають дійсності, а відповідно і ЗС друкуючи лист підтверджує, що немає підстав вважати, що ці кошти були використані у незаконний спосіб.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети