Краще батьків та дітей ніхто не вибере дитячий майданчик

От є така теза як у заголовку. Логіка ж в тому є. Дитячі майданчики мають бути сучасними, зручними, безпечними! Подобатися дітям і додавати спокою батькам.

До мене, як депутата звернулися батьки із простим запитанням, а хто і чому вибирає що купувати для наших дітей. Чому нам це не показують, нас про це не питають. А і справді чому?

Написав депутатське звернення до міського голови і пішов оглянути новий дитячий майданчик у міському парку по вл.Грушевського. Ходив три дні поспіль.

Добре, що спиляли дерево, добре що обрали зручне місце для встановлення, а от далі запитання:

  • чому саме така комплектація майданчика?
  • чому центральний елемент майданчика не забезпечує безпеку дітей, адже входу на гірку є аж три (з місточка, зі сходинок біля труби і зі драбинки. При наявності двох і більше дітей є небезпека вивалитися через незахищену зону на землю. Відстань на містку між дошками заширокі як для дрібних діток. Я не спеціаліст із дитячих майданчиків але я теж батько.
  • чому майданчик вже експлуатується і жодних застрежень щодо незатверділого бетону, недовстановлених чи вже вкрадених елементів?
  • сподівають по завершенню буде встановлено інформаційний стенд із правилами користування, віковими обмеженнями, технікою безпеки та телефонами відповідальних за експлуатацію майданчика.

Більшість опитаних мною батьків біля майданчика задоволені тим, що він з’явився, однак висловлювали застереження щодо безпеки та естетики як при посадці на гірку так і при приземленні в пилюку. Одна мама (чи родичка) висловила побажання встановити ще одного півника на пружинах (зрозуміло що всім не вгодиш, але почути такі побажання ДО того як купувати і після того можливо рішення про комплектацію було би інше, хоча я розумію скільки людей стільки і думок, але думки, принаймні від тих, хто сам їх хоче висловити, треба давати можливість висловитись і почути).

В групі Активні батьки Здолбунова наводились багато варіантів можливого вибору майданчика за ті ж кошти.

І справа не лише в цьому майданчику-добра справа треба їх багато мати в місті. Справа в тому що ми щороку встановлюємо майданчики в дворах і було би правильно чути думку тих для кого ми їх встановлюємо, а саме думку батьків та САМИХ ДІТЕЙ!

Насамкінець витвір комунального мистецтва для дітей із надміцними ногами. Ви би самі, ті хто це встановлює, купляє чи виробляє, з цього з’їхали б? А ваші діти?

Та отож, давайте з думкою про людей і справами для людей рухатися далі!

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети