Країни, в яких найкраще ставляться до тварин

Ситуація з правами тварин в Україні складається не на користь чотириногих друзів. Не дивно, що Україна вже вкотре потрапляє в список країн з найбільшим жорстоким поводженням з тваринами, який щорічно складає нідерландська організація Dierenhulp Foundation. У нашій країні фактично відсутні закони, які б захищали братів наших менших.

Хоча в США справи з правами тварин йдуть набагато краще, але журналісти сайту Mother Nature Network задумалися над питанням: в яких країнах до тварин ставляться добре і права тварин захищені законом.

1.     Австрія

Автрия животные

Коли справа доходить до захисту прав тварин, то важко знайти країну з меншою кількістю законів, спрямованих проти жорстокості над тваринами. По-перше, в Австрії заборонено продавати в зоомагазинах цуценят і кошенят, а також використовувати левів і тигрів у циркових виставах.

Собакам тут вже давно не ріжуть вуха і хвости (позитивна тенденція, яку перейняла й Україна), не дозволяється утримувати собак на ланцюгах, дроселях або за парканами під електричною напругою.

2.       Нідерланди

 Нидерланды  животные

Якщо ви пристрасний любитель тварин, то вам пряма дорога в країну каналів і тюльпанів. Якщо ви ще й вегетаріанець, то вам нададуть суттєву знижку на медичне страхування.

3.       Канада

Канада живтные

У той час, як тільки 59% канадських сімей повідомили, що у них була принаймні одна собака або кішка з 2009 року, Канада, з її відкритими просторами і акрами вільної землі, насправді приголомшливе місце для життя з тваринами, особливо великими і активними.

Якщо ви вирішите переїжджати зі своїм вихованцем на постійне місце проживання до Канади, то вам не доведеться проходити карантин (хоча все ж варто перевірити список сайту Канадського агентства продовольчої інспекції, щоб ваш вихованець мав усі щеплення до в’їзду в країну).

4.       Італія  

Италия животные

Якщо ви – золота рибка, то кращих умов життя, ніж в Італії, ви не знайдете. Справа в тому, що тут заборонено утримувати риб в тісних скляних посудинах або контейнерах.

Крім того, паркам розваг забороняється давати відвідувачам золотих рибок, курей і кроликів в якості призів. Птахи, які ведуть соціальне життя, повинні надавати в парах

5.       Англія і Уельс

 Англия и Уэльс животные

Прийняття Закону про захист тварин в Англії та Уельсі в 2006 році, забезпечило настільки необхідні доповнення до Закону про захист тварин 1911-го року.

Закон став легальною базою для власників домашніх тварин, ставлячи їм у правовий обов’язок задоволення п’яти основних потреб домашніх тварин: правильне харчування, можливість виражати нормальну поведінку, здатність жити окремо або разом з іншими тваринами, захист тварини та її лікування від хвороб і травм.

6.       Данія 

Дания животные

Жителі країни створили Датський центр по захисту тварин спеціально для сприяння поліпшенню добробуту тварин в Данії.

7.       Бутан 

Бутан тигр животные

У Бутані було створено Королівське товариство із захисту та догляду за тваринами для того, щоб забезпечити тваринам захист від жорстокого поводження.

На сайті товариства написано, що воно “буде прищеплювати всім громадянам Бутану почуття моральної відповідальності за належний догляд і гуманне поводження з тваринами, шляхом підвищення обізнаності про тяжке становище тварин в Бутані й про належний догляд за тваринами шляхом розповсюдження і демонстрування інформації”.

ДовідкаMother Nature Network – це сайт, який спеціалізується на екологічних новинах та соціально-відповідальній інформації. Платформа була запущена в 2009 році і з тих пір вважається авторитетним джерелом інформації для всіх, хто серйозно переживає про навколишнє середовище.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети