Кожний з нас мріє не старіти і бажає залишитися молодим

університет третього віку (4)Що робити людині яка вийшла на пенсію? Кожен самостійно шукає відповідь на це питання, кожен намагається знайти заняття для душі або ж зовсім не займається такими пошуками. Це також право кожної людини. Але більшість людей все-таки не заспокоюються на досягнутому і підкоряють нові вершини.

Крім різних альтернатив життєдіяльності існує та, що надихає залишатися молодими, активними і наповненими сил. Ця альтернатива – освіта, і вона має супроводжувати людину протягом усього життя.

Освіта дорослих – феномен, характерний для високорозвинених країн.

В рамках проведення методичного дня для працівників книгозбірень району було проведено тренінг «Практичні аспекти у навчанні літніх людей». Тренінг провела головний спеціаліст відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації Олена Миколаївна Мазепа, яка нещодавно повернулася із Вінниці де отримала нову порцію ідей для проведення подібних заходів в районі та області.. Бібліотекарі познайомились з герагогікою – позитивною молодою наукою про старість,  з груповими формами організації неформального навчання  людей літнього  віку. Під час заняття учасники навчалися складати проекти створення Університетів третього віку на базах бібліотек-філій, ділилися ідеями  щодо забезпечення змістовного дозвілля людей поважного віку, навчання.університет третього віку (1)

Своїм досвідом роботи в «Університеті третього віку», поділилися працівники центральної районної бібліотеки представивши відеопрезентацію.

Підсумком тренінгу стало написання та представлення власних проектів учасниками.

Завдяки створенню «Університетів третього віку», ставши його студентами, тисячі людей поважного віку зрозуміють – життя з виходом на пенсію тільки починається, зможуть відчути смак життя й усі його барви.університет третього віку (5) університет третього віку (3)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети