Кожен район Рівненщини має відремонтувати бойову техніку для військових

Кожен район та місто обласного підпорядкування повинні відремонтувати 1-2 одиниці військової техніки –

така пропозиція голови обласної ради Михайла Кириллова підтримана членами робочої групи під час сьогоднішнього засідання.

 Робоча група створена відповідно до розпорядження голови облради для вивчення питань відновлення озброєння та військової техніки на території Рівненської області для потреб сил, задіяних в антитерористичній операції.

 На сьогоднішньому засіданні групи обговорили питання забезпечення військової частини на території області фахівцями-автомеханіками. Як повідомив командир військової частини Вадим Рудницький, необхідно долучити до ремонту та відновлення військової техніки мінімум ще 50 спеціалістів. Питання швидкого відновлення та ремонту надзвичайно актуальне, адже українська армія понесла втрати військової техніки в зоні АТО.

Депутат облради Юрій Супрунюк запропонував звернутись до підприємців області, щоб вони працевлаштували спеціалістів-автомеханіків та відкомандирували їх на роботу до військової частини.

 Волонтери запропонували долучити до цього процесу і їх, переконують,  мають необхідний досвід та кваліфікацію і на добровільних засадах можуть приїжджати в частину та допомагати ремонтувати техніку.

 Долучать і учнів професійних закладів освіти необхідних спеціальностей, які проходитимуть на базі військової частини виробничу практику. Крім того, спеціалістів шукатимуть і в Центрах зайнятості області.

 Водночас, виникає проблема у доправлення працівників, адже військова частина віддалена від населених пунктів. В свою чергу голова облради Михайло Кириллов запропонував звернутись до голів райдержадміністрацій та міських голів міст обласного підпорядкування з пропозицією допомогти відновити хоча б 1-2 одиниці техніки. В такому випадку її транспортують у відповідні райони, та й проблема з доставкою працівників відпаде.

Голова обласної ради поставив завдання до 1 жовтня закрити питання забезпечення фахівцями військової частини.

Члени робочої групи погодились зі всіма пропозиціями і вже завтра почнуть спільно з командиром частини та всіма причетними структурами їх реалізовувати.

Тож на роботу по відновленню військової техніки потрібні працівники наступних спеціальностей: слюсарі з ремонту автомобілів, слюсарі-електрики, слюсарі-ремонтники, слюсарі-електромонтажники, слюсарі-сантехніки, чистильники металу, малярі, електрозварювальники, ковалі, токарі, фрезерувальники. Вимоги: бажано досвід роботи за спеціальністю не менше одного року та відповідна освіта. За додатковою інформацією звертатись за тел.. (098) 470-63-45Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети