Ковзанка, що не відбулась

Почувши інформацію в одній із груп в соцмережах про відкриття за сприяння міської влади ковзанки у міському гідропарку на цих вихідних, ми вирушили туди, щоб безпосередньо перевірити цю інформацію та заодно покататись на ковзанах.

У те, що ковзанка запрацює, вірилось не дуже, тому що за день до цього на ній нічого не було ще готове для прийому відвідувачів. Велика кількість металевих щитів зверху по периметру оброблена дерев’яними поручнями і шланг, який качає воду з водойми в середину цієї конструкції, мало були ще вчора схожі на ковзанку. Тим більше, що на дні ні плівки, ні іншого покриття не було. Просто земля, в яку вода з таким же успіхом як заливалась, так і просочувалась. Також немає обладнання, яке б цю воду заморожувало. Отже, розрахунок, видно, був на природу. Залити воду – і, дасть Бог, замерзне.

Сьогодні нам пощастило більше, оскільки на місці застали і сторожа Віктора, і самого підприємця пана Ігора. Сам підприємець наші здогадки і  підтвердив: «Конструкція збірно-розбірна, монтували два тижні, розраховували, що буде температура -10 – не менше, тоді б все відбулось. Залили б воду, вирівняли поверхню – і можна кататись». На питання про ковзани і звідки з’явилась власне ідея ковзанки підприємець і депутат районної ради відповів: «Ковзани не проблема, щось би придумали, про розміщення ковзанки тут домовились із міським головою».

Ідея сама по собі гарна. Правда, про неї навіть депутати міської ради, напевне, не знають. Принаймні ми звернулись до одного із них, і він ствердно сказав, що вперше про це чує, хоч на останній сесії був, і таке питання не обговорювалось. Місце підходяще, що і казати. От варіант виконання вибраний, так би мовити, «бюджетний», отож доводиться розраховувати виключно на погоду. У випадку ж якщо вона буде і надалі близькою до нуля, то не виключено, що замість ковзанки отримаємо велике болото на місці волейбольного майданчика завдяки воді, яка качається із водойми і ллється просто на берег. Час покаже, а поки що не поспішайте на ковзанку – відкриття відкладається на невизначений термін. До кращої погоди. До речі, дякуємо і пану Ігорю за проявлену ініціативу та нормальну сьогоднішню розмову, і охоронцю Віктору, які нікуди не ховались, не проявляли  емоцій, а щиро розповіли про все, як є насправді. До кінця зими залишилось …47 днів

Микола Мокрик*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети