Ковальчук виконує свої обіцянки

ковальчук і тищенкоСаме так зазначив у ФБ голова облради Володимир Ковальчук як тільки стало відомо про передачу будівлі для потреб Здолбунівського краєзнавчого музею. Я виконую свої передвиборчі обіцянки. Здолбунівський краєзнавчий музей таки отримав приміщення, яке належало УМВС. Уряд передав будівлю у власність громаді. Півроку тому з допомогою колег з Верховної Ради звернувся з відповідною вимогою до Кабміну. Щиро дякую Ігорю Мосійчуку, Андрію Лозовому та Радикальній Партії Олега Ляшка за підтримку. З такою командою ми зробимо ще багато хороших справ – написав В.Ковальчукмузей і ковальчук

Кабінет Міністрів України таки передав будівлю у Здолбунові, в якій розташований музей, у спільну власність територіальних громад району. Ця надважлива для здолбунівчан подія відбулася насамперед завдяки принциповій позиції їхнього земляка, голови Рівненської обласної ради Володимира Ковальчука, який свого часу взяв на контроль це питання і послідовно відстоював його вирішення.
Рішення щодо відкриття Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею Здолбунівська районна рада ухвалила ще на початку 2015 року. Проте на шляху створення музею виникла суттєва бюрократична перепона: його приміщення перебувало на балансі ВДСО МВС України у Рівненській області. Отже, громада району повноцінно та на законних підставах користуватися приміщенням не могла.
Ще восени минулого року Здолбунівська районна рада та голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук направили лист на адресу прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням передати приміщення музею у власність Здолбунівської територіальної громади. Але звернення «губилося» у міністерських кабінетах, адже постійно виникали якісь причини, що заважали вирішенню проблеми. Це важливе здолбунівчан питання так і «виснуло» у чиновницьких кабінетах, аж поки ним не зацікавився Володимир Ковальчук. Він особисто побував у Міністерстві економічного розвитку, де провів нелегку розмову з чиновниками. Як виявилося, лист банально припадав пилом у кабінетах довгих шість місяців і, мабуть, лежав би там і досі.
Але завдяки наполегливості Володимира Ковальчука Міністерство економічного розвитку підготувало проект про передачу будівлі у спільну власність громад Здолбунова та Здолбунівського району. Після цього Володимир Ковальчук особисто простежив, аби проект було направлено на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Для того, щоб питання в МВС вирішувалося швидше й ефективніше, Ковальчук підготував відповідне депутатське звернення до пана Авакова від імені народного депутата Ігоря Мосійчука. Як результат, 20 січня 2016 року розпорядженням Кабміну здолбунівчани нарешті отримали законне право використовувати приміщення свого музею.
До слова, нинішній голова обласної ради і раніше допомагав музеєві на його малій Батьківщині. Так, він придбав 60 квадратних метрів шпунтованої дошки, якою виклали частину підлоги у приміщенні Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею. Тож є сподівання, що музей, у якому зібрано багато оригінальних та цікавих експонатів, вже незабаром зустрічатиме відвідувачів. А здолбунівчанам приємно, що їхній земляк справді відповідально виконує узяті на себе зобов’язання.

Прес-служба Рівненської облради

А ось як прокоментував цю подію голова РДА Сергій Кондрачук:

Надважлива для району подія відбулася! 20 січня Кабінет міністрів передав нам у комунальну власність будівлю, де знаходиться Здолбунівський районний музей. Вказане рішення уряду – це більше року зусиль багатьох людей, це десятки зібраних документів, дзвінків у київські кабінети, поїздок і т.д. Особлива подяка народним депутатам Олександр Дехтярчук та Андрій Лозовий, голові обласної ради Володимир Ковальчук, які лобіювали вказане питання на рівні Києва. Це підсумок спільної роботи, результат якої говорить, що музею у Здолбунові – бути!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети