Ковальчук уже не в кріслі голови облради

Сьогодні, 11 березня об 11год 30хв із запізненням на пів години розпочалась сесія Рівненської обласної ради. О 14.00 депутати обласної ради проголосували за припинення повноважень Володимира Ковальчука і зняти його з посади голови Рівненської облради. 46 депутатів з 58 присутніх голосували: 42 – за, 4 – утримались, 0- проти.
Фракція БПП “Солідарність” внесла кандидатуру Олександра Корнійчука на посаду голови Рівненської облради.

Цю пропозицію підтримали і партія “Конкретних справ”. Олександр Корнійчук досі займав посаду керівника апрату Рівненської облдержадміністрації. Вийшовши на трибуну Корнійчук пообіцяв прислухатися до до депутатського корпусу, працювати, у разі його обрання у рамках закону та співпрацювати з депутатами. Інших кандидатур на посаду голови Рівненської облради не пропонували.

Після перерви 43 депутати проголосували ЗА обрання головою Рівненської обласної ради Корнійчука Олександра

Біографія новообраного голови

корнійчук-Народився 27 квітня 1981 року в м. Полонне Хмельницької області.
-Освіта повна вища. У 2004 році закінчив Національний університет “Острозька академія” за спеціальністю документознавство та інформаційна діяльність з присвоєнням кваліфікації інформаційного аналітика.
-У 2011 році здобув ступінь кандидата наук з державного управління у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
-Досвід управлінської діяльності набував працюючи з 2006 по 2010 рік на посаді першого заступника міського голови виконкому Острозької міської ради.
-З 2012 року – помічник народного депутата України на громадських засадах.
-У 2012 – 2014 роках – очолював приватне підприємство “Острог-Ресурс”.
-З 10 листопада 2014 року розпорядженням голови облдержадміністрації № 296-к призначений керівником апарату Рівненської облдержадміністрації.
-У 2002 – 2006 роках – депутат Острозької міської ради.
-У 2006 – 2010 роках – депутат Рівненської обласної ради.
-З 2010 року – депутат Острозької міської ради.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети