Ковальчук каже що і садочок і спорткомплекс у 2017 році продовжать будувати

Про це депутат обласної ради повідомляє на своїй сторінці у ФБ:

Приємна звістка – Здолбунівщина може розраховувати на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку будівництва двох об’єктів!
Загалом з ДФРР у 2017 році передбачено виділення 3,5 млрд. грн. Скільки з цих коштів надійде на Рівненщину, наразі невідомо, однак у 2016 році наша область отримала близько 100 млн. грн.
Тож, щоб отримати кошти, на фінансування найважливіших об’єктів кожен район повинен був внести свої пропозиції. До мене, як до депутата обласної ради, звернулися представники районної влади Сергій Кондрачук, Леонід Власюк, з проханням відстояти фінансування найважливіших для нашого району об’єктів. Ознайомившись з їх переліком, я зосередився на двох: це будівництво дошкільного навчального закладу в с. Новомильськ та будівництво спортивного залу ДЮСШ у Здолбунові.

Сьогодні я взяв участь у засіданні комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР. Відбір був серйозним, адже загалом з області подали понад 400 об’єктів. Спілкувався з членами комісії, переконуючи їх, що для Здолбунівщини ці об’єкти є вкрай необхідними. І обидва вони таки пройшли відбір! Щоправда, проект з будівництва спорткомплексу довелося відстоювати, але врешті його таки включили до переліку. Тож мій рідний район таки отримає фінансування з ДФРР. А я обіцяю і надалі тримати руку на пульсі і підтримувати рідну Здолбунівщину.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети