Кошти на депутатську діяльність

Гроші, виділені на забезпечення депутатської діяльності Валентина Королюка, витрачені за призначенням. Останнім часом на деяких Інтернет-ресурсах з’явилися публікації щодо нецільового використання коштів, виділених у грудні на здійснення депутатської діяльності, деякими народними депутатами. Тому прес-служба народного депутата Валентина Королюка подає пряму мову обранця щодо використання вказаних коштів:

– Хочу запевнити своїх виборців, що кошти, які виділяються на забезпечення депутатської діяльності, витрачені за призначенням. Так, головну суму мною було витрачено на подарунки діткам округу до Дня Святого Миколая. Отримали їх, зокрема, вихованці Дубенської спецшколи-інтернату. Солодощі, придбані, до речі, у місцевого товаровиробника, привезли до закладу мої помічники.

Дітлахи раділи навіть не подарункам – самій увазі до них. До слова, своїм помічникам я сказав, щоб не робили на цьому дешевого піару. І тільки звинувачення інших народних депутатів у нецільовому використанні коштів змушують мене оприлюднити цю інформацію. Решту коштів за грудень я спрямував на облаштування громадських приймалень у Дубні, Млинові, Здолбунові, Радивилові та Демидівці. Окрема розмова – громадська приймальня в Рівному: вона буде координувати роботу приймалень у районах, забезпечувати їх організаційний, аналітичний та юридичний супровід. Її облаштовано у Народному домі, у приміщенні міської організації Народного Руху. Платимо ми за неї, до речі, чи не найбільше серед орендарів. А в подальшому, хочу зазначити, що всі кошти, призначені для забезпечення моєї депутатської діяльності, будуть виділятися на допомогу жителям Дубна та районів, які входять до 154-го виборчого округу. Жодна копійка не буде витрачена намарно.*

Прес-служба Народного депутата України Валентина КоролюкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети