Кошти на адвокаційну компанію

можливості«Група з прав меншин Європа» у співпраці з ГО Центр «Соціальна Дія» проводять конкурс міні-грантів для проведення адвокаційних кампаній спрямованих на права меншин на місцевому та/або обласному рівнях. У Конкурсі можуть взяти участь організації, які представляють інтереси національних, етнічних, або релігійних меншин.

Конкурс проектних заявок відкритий для зацікавлених організацій в Україні. Адвокаційні кампанії, які будуть профінансовані, повинні бути орієнтовані на підвищення адвокаційної спроможності організацій меншин, а також на посилення взаємодії з органами місцевої влади та правозахисними організаціями та / або з іншими організаціями меншин в тому ж регіоні. Адвокаційні кампанії мають бути проведені на місцевому рівні (в рамках міста чи області), і термін їх виконання не повинен перевищувати 3 – 5 місяців. Пріоритет надаватиметься заявкам, в яких передбачені спільні дії двох і більше організацій в одному регіоні. Також, заохочується співпраця з органами місцевої влади.

Адвокаційна кампанія повинна бути спрямована на досягнення однієї або декількох цілей:

А) просувати права меншин, спільні адвокаційні дії різних меншин

Б) поширювати знання про права меншин серед відповідних посадовців місцевого рівня, посилювати взаємодію між громадянським суспільством і органами влади, громадами меншин і правозахисними організаціями на місцевому рівні.

В) впливати на впровадження програми Східного Партнерства на місцевому рівні.

Заявка на отримання гранту не повинна перевищувати обсяг в 9000 знаків з пробілами і повинна відповідати запропонованій нижче формі. Термін виконання проекту – до 30 жовтня 2015 року. Розмір гранту не повинен перевищувати 2500 євро. Прийом заявок на отримання гранту буде проходити до 15 травня 201512-00 за українським часом. Заявку, скан-копії реєстраційних документів, а також короткий опис діяльності організації (на 1-2 сторінки) необхідно вислати на адресу електронної пошти calls@noborders.org.ua c темою листа «funding application». Про результати конкурсу всі претенденти будуть сповіщені за адресою, вказаною в заявці електронної пошти протягом двох тижнів (до 30 травня 2015 року). У разі отримання гранту, організація-реципієнт буде зобов’язана надати фінансовий звіт про реалізацію проекту на протязі двох тижнів після закінчення його реалізації.

У разі виникнення питань щодо заповнення форми на отримання гранту, за консультацією можна звернутися за адресою електронної пошти calls@noborders.org.ua з темою листа «consultations».

Ви можете отримати більше інформації про наш проект на сторінці.

Джерело : project No Borders

Додатки : Заявка ( applicationform.docx, 78 Kb )Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети