Корисні поради: платіжна картка при закордонній подорожі

Корисні поради користування банківським картками за кордоном, – інформація рівнянам, що планують новорічні подорожі.

Лічені дні залишаються до зимових свят, до довгоочікуваних відпусток та подорожей у найбільш мальовничі куточки світу. Аби звільнити рівнян від турбот під час поїздок за кордон, ПриватБанк підготував декілька порад, які допоможуть  зекономити  час і гроші, та дозволять насолодитися таким омріяним відпочинком.

Оплачуйте свої покупки без комісій. Знімати готівку у бідь-якій точці світу та не турбуватись про цілість своїх грошей можна просто взявши із собою картку ПриватБанку. Навіть у разі втрати чи викрадення картки кошти на ній будуть недоступні для посторонніх. До того ж оплачувати покупки каркою набагато зручніше, ніж знімати готівку, адже при оплаті карткою – комісія не стягується. Цікаво, що у разі потреби конвертація грошей на Вашій карці здійснюється автоматично за тим самим курсом, що й у відділеннях ПриватБанку. Тому Вам не потрібно заздалегідь купувати валюту та везти її з собою. До речі, якщо Ви вирішили зняти гроші в банкоматі за кордоном, то доведеться заплатити комісію: 2% – за особисті кошти або 4% – за кредитні.

Оплачуйте покупки національною валютою країни, у якій знаходитеся. За кордоном у деяких магазинах Вас можуть запитати, якою валютою Ви бажаєте розрахуватися. Завжди обирайте валюту країни, у якій перебуваєте. Якщо ціна виставлена в євро, а Ваша картка у гривні, оплачуйте покупку тільки у євро. Чому? Бо з Вашої картки буде списано еквівалентну суму в гривні за курсом ПриватБанку без будь-яких комісій. В іншому ж випадку – якщо заплатите в гривні – закордонний банк, термінал якого встановлений у магазині, обміняє гривню на євро за свої курсом, який зазвичай набагато вищий, ніж у ПриватБанку. Тобто для списання з Вашої картки надійде сума, яку конвертовано за курсом закордонного банку + його комісія за ковертацію.

Попередьте банк про свій від’їзд. Задля безпеки карток  клієнтів ПриватБанк постійно слідкує за операціями за картками. Якщо виникають підозрілі витрати (наприклад, зняття великих сум або часті операції за кордоном) банк, якщо його не проінформувати, може заблокувати Вашу картку. Аби цього не трапилося, рекомендуємо Вам заздалегідь повідомити банк про час та маршрут подорожі. Зробити це можна в Приват24 (меню”Ще”→”Налаштування”→”Картки”→”Не блокувати картку”).

Не намагайтеся перевозити зароблені Вами гроші самі та не використовуйте сумнівні канали для передання їх в Україну. Найбільш безпечний шлях надсилання коштів – це грошові перекази. ПриватБанк працює з найбільш популясистемами грошових переказів, завдяки чому Ви можете практично із будь-якої точки світу надіслати гроші в Україну.

Попіклуйтеся про можливість отримання грошей з України. Можливі ситуації, коли за кордоном Вам терміново можуться знадобитися гроші. У таких випадках Вам можуть допомогти Ваші близькі в Україні: поповнивши Вашу платіжну картку в будь-якому терміналі самообслуговування, банкоматі чи через Інтернет-банк Приват24; надіславши Вам грошовий переказ (для отримання необхідно мати з собою паспорт).

Користуйтеся послугами дистанційного банківського обслуговування. Безкоштовно підключіться до Інтернет-банку Приват24, і Ви зможете за кордоном самостійно перераховувати гроші рідним, здійснити будь-які платежі, заблокувати картку в разі її втрати, змінити ліміт витрат та багато іншого.

Валютна картка «Універсальна Gold» – Ваш золотий ключик до вигідних покупок по всьому світі! Учасникам Gold-клубу валютна картка «Універсальна Gold» оформляється абсолютно безкоштовно. Картка допоможе зробити подорожі комфортнішими, а покупки – економнішими. Ви зможете оплачувати карткою покупки та послуги у валюті країни перебування без конвертацій. Коли їдете до Європи, завжди беріть із собою картку в євро, – так Ви уникнете додаткових комісій під час оплати карткою. А для покупок на сайтах: Amazon.com, ebay.com, Aliexpress.com та ін. краще використовувати картку в USD. Детальніше про картку https://privatbank.ua/…/val-utnaja-karta-universal-naja-go…/. Оформити її можна в будь-якому відділенні банку за лічені хвилини.

Вдалих подорожей та незабутніх вражень!

Керівник прес-офісу ПриватБанку у Рівному:

Хмельник Андрій


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети