Корисна і приємна інформація від здолбунівських податківців

Здолбунівська ОДПІ нагадує, що на офіційному веб-порталі Міндоходів України (http://minrd.gov.ua/) розміщено низку електронних сервісів, за допомогою яких платники можуть знайти багато корисної інформації, а саме:

«Електронний кабінет платника податків» – це персональне автоматизоване робоче місце платника, за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді; переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом.

«Інформаційно-довідковий ресурс» – сервіс, в якому у формі питань-відповідей представлена офіційна позиція Міністерства по всіх напрямах чинного податкового, митного законодавства.

Сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» допоможе оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, є інструментом для мінімізації податків.

«Реєстр платників ПДВ» – щоденно оприлюднює дані про реєстрацію платників ПДВ, а інформацію про анульовані реєстрації можна  отримати скориставшись меню «Анульовані свідоцтва платників ПДВ».

«Пульс» – упередження неякісного обслуговування платників, вирішення  суперечливих питань,  що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю чи митного оформлення.

«Декларування on-line» – надає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи  підприємцям та громадянам в електронному вигляді.

«Реєстр страхувальників» – інформація про взяття на облік платника ЄСВ, його реєстраційний номер  та  клас професійного ризику.

Також на веб-порталі відомства розміщено сервіси «Митна статистика», «Акредитований центр сертифікації ключів”, «Електронна звітність», «Електронна митниця», «Адреси масової реєстрації» та  інша  довідкова інформація.

І користуючись нагодою та співпрацею із порталом Здолбунів CITY, який постійно друкує корисну інформацію для наших платників податків, підприємців, бухгалтерів, привітати останніх із наступаючим професійним святом:день бухгалтера

Шановні бухгалтери Здолбунівщини!

 Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера!

Ваше професійне свято відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль цієї нелегкої роботи у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь нинішньої економіки, де б не використовувалася ваша праця, ваш досвід та професійні знання. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток регіону і країни в цілому. Від людей вашої професії залежить злагоджена та ритмічна робота у всіх сферах економіки, адже саме бухгалтер забезпечує чіткий облік і контроль грошових та товарних потоків, своєчасність податкових платежів, фінансову стійкість господарюючих суб’єктів. Професійно підготовлена фінансова звітність дає можливість приймати виважені та конкурентоспроможні управлінські рішення, що є незамінною складовою ефективного господарювання, а також наповнення державної скарбниці.

Тож у цей святковий день прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю, за вірність професійному обов’язку. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпної життєвої енергії, професійних здобутків, добробуту, миру та злагоди!

З повагою  начальник Здолбунівської ОДПІ                                                      Р.С.МичкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети