Корилкевич написав заяву про звільнення

Данило КорилкевичГолова Дубенської райдержадміністрації Данило Корилкевич справді написав заяву про звільнення з займаної посади. Це підтвердив 14 серпня голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ. Водночас офіційно Данило Корилкевич іще не звільнений. Про це повідомляє портал ОГО.
За словами очільника Рівненщини, Данило Корилкевич написав заяву про звільнення за власним бажанням. Коли Василь Берташ запитав його про причини такого кроку, Корилкевич начебто відповів, що зробив для району все, що міг. Нині заява голови Дубенської райдержадміністрації передана у встановленому порядку на розгляд Президента України, адже саме він приймає рішення про призначення та звільнння голів райдержадміністрацій. До того часу теоретично Данило Корилкевич може відкликати свою заяву.
Нагадаємо, що син Данила Корилкевича працює заступником голови Здолбунівської РДА. Його, а також голову Демидівської РДА, нинішнього в.о голови Дубенської РДА називають ймовірними претендентами на вакантне місце. Самого пана Данила ЗМІ сватають у крісло губернатора Тернопільщини.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети