Коротка сесія Здолбунівської райради

11 березня 2016 року відбулася п’ята сесія Здолбунівської районної ради сьомого скликання під головуванням голови ради Олега Дацюка. В роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради, голова та заступники райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.
Депутати заслухали та прийняли рішення по чотирьох питаннях порядку денного сесії: про внесення змін та доповнень до програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2016 рік, про розподіл вільних залишків коштів та внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Одноголосно підтримали звернення до Президента, Уряду та Верховної Ради України щодо припинення будь-яких переговорів з Російською Федерацією та звільнення з полону Надії Савченко. В якому звернулися з вимогою припинити будь-які переговори із Росією – у будь-яких форматах та бути готовими до повного розриву дипломатичних стосунків із Російською Федерацією. Також депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» та Рівненської дирекції «Укрпошти» щодо збереження поштових відділень Здолбунівського району.

За повідомленням офіційного сайту Здолбунівської райрадиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети