Корчак і в квітні отримала 100 тисяч за свою роботу

Заробітна плата голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПКА) Наталії Корчак в квітні склав 101 400 гривень.

Про це йдеться у відповіді НАЗК на запит Українських Новин.

Оклад Корчак склав 40 560 гривень, надбавка за вислугу років – 50% розміру окладу (20,3 тис. Гривень) і надбавка за інтенсивність праці – 100% окладу (40,6 тис. Гривень).

Заступник голови НАЗК Руслан Радецький заробив в квітні 77 228 гривень, з яких 31,2 тис. Гривень – оклад, 14 тис. Гривень – надбавка за вислугу років та 31,2 тис. Гривень – надбавка за інтенсивність праці.

Зарплати членів НАЗК Руслана Рябошапки і Олександра Скопича за квітень склали по 76,4 тис. Гривень.

Вони також отримали надбавку за інтенсивність праці в розмірі 100% від окладу (31,2 тис. Гривень).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети