Координаційно-консультаційна рада мандрувала сільськими територіями Здолбунівщини

16 жовтня 2013 року відбулося виїзне засідання Координаційно-консультативної ради. Першим етапом його стала теоретична частина, яка відбулася в кімнаті депутата районної ради. Вступним словом та ознайомленням з планом роботи розпочав засідання виконуючий обв’язки голови райради Яків Романович Мельник.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За повідомленням Здолбунівської районної ради

Далі перед сільськими головами виступив Батарєв Роман Вікторович – начальник філії “Здолбунівський райавтодор” з питанням організації співпраці органів місцевого самоврядування та філії “Здолбунівський райавтодор ” щодо утримання в належному стані автодоріг в осінньо-зимовий період 2013-2014 років. Основне завдання на зимовий період: щоб була техніка відремонтована, в технічно-справному стані, щоб скрізь на дороги був вивезений пісок, налагоджена співпраця з головами територіальних громад та підприємцями.

Омельчук Олена Сергіївна – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Здолбунівської райдержадміністрації проінформувала про поточний ремонт доріг в районі, а начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дейнека Ігор Олександрович розповів про забезпечення пальним на зимовий період і поновлення місцевого матеріально-технічного резерву для запобігання ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Наступне питання було не менш важливе й викликало жвавий інтерес у голів територіальних громад. Ходак Олена Костянтинівна – заступник прокурора Здолбунівського району, Музика Олег Віталійович — старший оперуповноважений Здолбунівського міжрайонного відділу УСБУ в Рівненській області та Семенюк Микола Васильович – начальник управління юстиції дали роз’яснення стосовно виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики” в частині визначення поняття конфлікту інтересів. Головне, що потрібно зробити при виникненні конфлікту інтересів – це довести до відома депутатів, краще в письмовій формі, про виникнення конфлікту інтересів.

У роботі засідання взяв також участь і виступив заступник голови райдержадміністрації  Михайло Данилович Корилкевич. Він рекомендував сільським головам зібрати інформацію по розпаюванню майна колишніх КСП, які знаходились на території сільських рад.

Практична частина координаційно-консультативної ради проходила на території двох сільських рад, Білашівської та Старомощаницької, які очолюють сільські голови Василь Парфенович Зайшлий та Світлана Петрівна Панасюк. Вони хоч і працюють недавно, але користуються авторитетом серед односельців, зробили багато хороших справ для своїх громад.

Першою зустрічала гостей Білашівська сільська рада, на території якої проживає близько 1200 жителів. Сільська рада веде планомірну, цілеспрямовану роботу щодо соціально-економічного розвитку підвідомчої території. Гості ознайомилися з роботою клубу с. Білашів, сільської ради, ФАПу, сільської бібліотеки, Білашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де відвідали кімнату-музей народної творчості. Виставки робіт народних умільців вразили своєю самобутністю, різноманіттям. Особливо сподобалися роботи майстрині Зайшлої Анастасії Василівни, яка вишиває неповторні костюми бісером.

Окремо хочеться розповісти про Білашівський навчально-виховний комплекс (школа-сад), який відкрився 1 вересня цього року. В одному приміщенні знаходяться початкові класи й дитячий садок. Зараз дошкільною освітою охоплено 22 дошкільнят від 3 до 6 років. Сільські голови, побувавши в закладі, оцінили всі переваги школи-саду: затишне, відремонтоване приміщення, нові меблі, дитячий майданчик біля школи. Це якраз той випадок, коли є чого повчитися у сусідів і перейняти досвід роботи.

Відвідавши Старомощаницьку сільську раду та ознайомившись з роботою закладів соціально-культурної сфери села, керівники територіальних громад відмітили значні покращення в роботі даних закладів. Так, нещодавно був відремонтований Старомощаницький клуб, благоустроєна спортивна кімната для гри в теніс. З усього видно, що сільський голова дбає про людей і працює для людей.

Як відзначалося в ході семінару, в якому взяли участь майже всі керівники територіальних громад району, проведення таких заходів є надзвичайно корисним. Адже підготовка до них зазвичай велася, як кажуть, не для “показухи”, а дійсно для блага сільських мешканців, поліпшення їх добробуту. І на кожен з таких заходів вони їдуть з щирим бажанням поспілкуватися з колегами, поділитися своїми проблемами, звернутися за порадою, обговорити події в країні, районі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети