Конституція на Рівненщині не Закон?

Це довела рівненська влада, знявши білборди опозиційного нардепа. Скандал на Рівненщині. Білборди опозиційного народного депутата Юрія Вознюка зняли вже через дві години після їх поклейки. Таким чином, у переддень Дня Конституції влада грубо порушила статтю 34 Конституції України «Кожному гарантується право на свободу думки й слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань».

Одразу після появи білбордів народного депутата Юрія Вознюка у різних точках Рівненщини, до власників стендів почали телефонувати невідомі й погрожувати. Вимога була єдина – зняти білборди. Одним говорили, що у разі незгоди – зріжуть стенди, іншим – обіцяли ніч у ІТТ – повідомляє прес-служба нардепа.

Через дві години був повністю знятий білборд у районі автовокзалу в Рівному, частково замальований, а потім знятий взагалі – у Тинному. Під загрозою решта білбордів, місцезнаходження яких не розголошується.

Причина в такому прицільному інтересі до інформаційної діяльності Юрія Вознюка – текст, а точніше ставлення самого народного депутата до того, на що сьогоднішня влада перетворила Основний Закон. У Рівному злякалися правди, яку наважився сказати вголос Юрій Вознюк і яку могли прочитати люди.

– В Україні немає Конституції, бо вона не виконується, – пояснює свою точку зору народний депутат Юрій Вознюк. – Вона не наділяє нікого ані правами, ані свободами, одними обов’язками. Вона перетворює народ на рабів і працює виключно на Партію Регіонів. Тому, на моє переконання, від Конституції, як Основного Закону, залишилася лише червона дата у календарі – 28 червня, яка має стати звичайним робочим днем до того часу, поки в Україні не зміниться влада.

pokleenyi bilbordzdertyi bilbordВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети