Конкурси для здолбунівських музикантів

музикаТалановитих здолбунівчан запрошують показати себе на обласних та всеукраїнських конкурсах:

V відкритий обласний конкурс бандуристів ім.А.Грицая присвячений 85-річчю з дня народження основоположника бандурної школи на Рівненщині А.Грицая запрошує здолбунівчан до участі. Конкурс проводиться 13 грудня 2015р. в Рівненському музичному училищі РДГУ.
Заявки на участь у Фестивалі приймаються до 7 грудня 2015р. Телефон, факс (0362) 63 39 46 email: rmu-rdgu@ukr.net
Детальніше про умови ТУТ:
V відкритий обласний фестиваль бандуристів імені Анатолія Грицая

Київський відкритий молодіжний конкурс бандуристів пам’яті Миколи Віталійовича Лисенка запрошує учасників.
Заявки на участь у Конкурсі приймаються до 10 квітня 2016 року за адресою: 01032 м.Київ, бул.Т.Г.Шевченка, 50-52, Національна спілка кобзарів України. Телефон, факс (044)234-70-59.
Детальніше про умови ТУТ:
Конкурс Лисенка

—Управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа ім. Ф.Д.Ганіцького запрошують здолбунівчан взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Юний піаніст» під патронатом заслуженого артиста України, професора Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського Юрія Кота.
Заявки учасників конкурсу, фото в електронному вигляді, копії свідоцтв про народження (надсилаються в одній папці з підписом ПІБ учасника) до 20 березня 2016 року за адресою: Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа ім. Ф.Д.Ганіцького, вул. Шевченка, 35, м. Кам’янець-Подільський, 32300, телефони 2-39-66, 0679007975.
e-mail: DMS.Hanicki@i.ua, сайт: Musicschool.km.ua
Детальніше про умови ТУТ
Юний піаніст

VII-й Всеукраїнський відкритий конкурс молодих виконавців (ансамблів) на мідних духових інструментах ім. В’ячеслава Старченка, який відбудеться 21-24 квітня 2016 р. у місті Рівне, запрошує до участі здолбунівчан.
Заявки на участь у конкурсі та конференції подаються до 10 березня 2016 року за електронною поштою: tsiuliupa@ukr.net
Детальніше про умови ТУТ:
Запрошення на конференції та конкурс ім Старченка 2016Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети