Конкурсний набір на навчальну програму з питань регуляторної політики

usaid
Оголошено конкурсний набір на участь у навчальній програмі, присвяченій підготовці консультантів-тренерів з питань регуляторної політики.
Учасники навчальної програми отримають теоретичні знання щодо законодавчих та інституційних засад регуляторної політики, а також практичні навички застосування інструментів регуляторного аналізу, в т.ч. тесту малого підприємництва – М-тест. По закінченні Навчальної програми, найбільш успішним випускникам може бути запропоновано продовжити співпрацю з Програмою USAID ЛЕВ в якості консультантів-тренерів для виконання наступних функцій:
1. Підготовка спільно зі спеціалістами Державної регуляторної служби України (ДРСУ) аналізу регуляторного впливу (АРВ) проектів нормативно-правових актів;
2. Надання допомоги ДРСУ у контролі за якістю АРВ, що готуються органами державної влади та місцевого самоврядування при розробленні проектів нормативно-правових актів;
3. Проведення навчальних семінарів (тренінгів) для спеціалістів органів державної влади та місцевого самоврядування щодо методики підготовки АРВ;
4. Розроблення навчальних посібників з питань методики підготовки АРВ.
Критеріями відбору виступають:
1. Наявність вищої освіти (економічна буде перевагою);
2. Обізнаність із засадами регуляторної політики та методикою проведення аналізу регуляторного впливу;
3. Аналітичне мислення;
4.Вміння чітко, зрозуміло та грамотно писати та викладати думки.

Термін надання пропозицій: заповнена аплікаційна форма має бути подана не пізніше 21 січня 2016 року.
За результатами розгляду заявок, відібрані кандидати будуть запрошені до участі у Конкурсному відборі, що проходитиме у 2 етапи:
І етап – співбесіда;
ІІ етап – очне навчання, під час якого кандидатам буде запропоновано продемонструвати свої навички шляхом виконання ряду практичних завдань з підготовки АРВ.
Для участі вам необхідно заповнити аплікаційну форму:http://goo.gl/forms/CvdpNjqATJВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети